

Peugeot 208
1.2 Puretech 82pk 5D Blue Lion | DAB+ | Carplay | PDC | 2de eig! |
€ 6.4002018137.250 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 januari 2018 |
| APK | 23 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.350 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
u krijgt bij de aankoop van uw nieuwe auto bij ons altijd 1 maand garantie!
een afleverinspectie en indien de apk binnen 6 maanden verloopt is een nieuwe apk ook kostenloos.
Constructiejaar: 2018-01
Laadvermogen: 596 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 6
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: OCHW Standaard
Garantie: 1 maand
Beschikbare afleverpakketten:
wij bieden onze occasions rijklaar aan tegen uiterst scherpe prijzen inclusief één maand garantie en een nieuwe APK.
Optioneel kunt u een keuze maken uit een van onze aflever-garantie pakketten. https://ochw.nl/garantie
✔️ Altijd rijklaar geleverd inclusief één maand garantie
✔️ Zekerheid voor een scherpe prijs
✔️ Wij ruilen graag uw huidige auto en/of motorfiets in
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (4 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 60 kW (82 pk) |
| Max. koppel | 118 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.970 x 1.740 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 950 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.546 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Inhoud bagageruimte | 285 - 1.076 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Actieradius | 1.162 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | B |





