

Peugeot 208
1.2 PT ACTIVE + AIRCO/APPLE CARPLAY/CRUISE/PDC/TREKHAAK
€ 8.450201875.228 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 juni 2018 |
| APK | 20 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 19.230 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Binnenkort verwacht in onze showroom! Leuke comfortabele Peugeot 208 1.2 PT, Origineel Nederlandse auto voorzien van NAP-Pas met slechts 75.000 km op de teller.
Voorzien van : Trekhaak, ABS, Airco, band.sp.contr.syst., bestuurdersairbag, Bluetooth, boordcomputer, buitensp. elektr. + verw., buitensp. in carr. kleur, centr.verg. met
afst.bed., connected services, cruise control, elektrische ramen voor, ESP, hill hold functie, hoofd airbag(s) a., hoofd airbag(s) v., in delen neerkl. achterb., LED achterlichten,
LED dagrijverlichting, multimedia-voorbereiding, passagiersairbag, radio, startblokkering, stoel best. hoogte verst., stuurbekrachtiging, stuur multifunctioneel,
stuur verstelbaar, zij airbag(s) v, metallic lak, parkeersensor achter, Pack Connect: Apple Carpl./Android Auto, audio-navigatie full map, DAB.
Kwaliteit koppelen aan fraaie vormgeving en ultiem rijcomfort? Laat dat maar aan de Franse autobouwers over. Hij rijdt lekker, deze Peugeot. Pittig ook. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
De conditie van deze auto is 24/7 inzichtelijk dankzij Connected Services. De bediening van het audiosysteem en het navigatiesysteem gebeurt met knoppen op het stuur. De audio is overigens voorzien van DAB-radio voor een altijd heldere ontvangst. Soms heeft u meer parkeerruimte dan u denkt. Maar soms ook niet. De parkeersensoren vertellen precies hoeveel. Zuinig zoeven, dat kan deze auto dankzij de aanwezige cruise control. Deze auto heeft airconditioning aan boord. Met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur is deze auto helemaal compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Peugeot 208 samen. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Heeft u interesse in deze mooie Peugeot? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.
Welkom op de website van Vakgarage Veldma Jansen Groningen! Wij zijn al ruim 55 jaar dé garage in Groningen en omgeving voor betrouwbare occasions en het al het onderhoud van uw auto. Samen met vele collega's maken wij deel uit van de Vakgarage formule, wat niet alleen garant staat voor kwaliteit, maar u kunt mee profiteren van gezamenlijke inkoopvoordelen!
Wij zijn gespecialiseerd in alle automerken!
Ook voor onderhoud of APK aan uw Auto (ook electrisch), (werk-) Bus, Camper, Caravan of Aanhangwagen.
Wij zijn nog een echt familiebedrijf (opgericht in 1970 aan de Friesestraatweg 231 in Groningen)
Klanten beoordelen ons met een 9,5 op klantenvertellen.nl
Let op! : Na 50 jaar gevestigd te zijn geweest aan de Friesestraatweg 231, zijn wij nu verhuisd vlakbij naar een schitterende locatie tegenover
het Transferium in de Reitdiepwijk op Wadwerd 2 bij de rotonde.
Met trots heten wij iedereen nu op deze nieuwe locatie ook weer van harte welkom in onze supermoderne werkplaats met een moderne teststraat of in
de ruime (verwarmde) showroom voor een mooie betrouwbare en betaalbare occasion.
Wij werken met keuze uit 4 service pakketten bij de aanschaf van een occasion;
Pakket 1. Standaard Pakket:
12 maanden wettelijke garantie
Garantiewerkzaamheden dienen altijd in overleg en bij ons bedrijf te worden uitgevoerd!
Technische inspectie
Vloeistofcontrole
Minimaal 3 mnd. APK
Zelf verantwoordelijk voor het onderhoud!
Tenaamstellen en vrijwaren voertuig
Géén extra kosten
Pakket 2. Standaard Plus Pakket:
12 Maanden wettelijke garantie
Garantiewerkzaamheden dienen altijd in overleg en bij ons bedrijf te worden uitgevoerd!
Technische inspectie
Kleine onderhoudsbeurt incl. Olie en filter vv
Minimaal 3 mnd. APK
De totale kosten van dit pakket zijn € 200,-
Pakket 3. Extra Plus Pakket:
Bovag 40 Puntencheck
12 maanden wettelijke garantie
Garantiewerkzaamheden dienen altijd in overleg en bij ons bedrijf te worden uitgevoerd!
Technische inspectie
Kleine onderhoudsbeurt incl. Olie en filter vv
Nieuwe APK Keuring
1 jaar gratis pechhulp, 24/7 (Nederland, Europa en woonplaatsservice*)
In combinatie met een beurt ieder jaar te verlengen met 1 jaar voor € 49,95
* Zie voorwaarden VHD
Tenaamstellen en vrijwaren voertuig
De totale kosten van dit pakket zijn € 500,-
Pakket 4. Totaal Plus Pakket:
Bovag 40 Puntencheck
12 maanden Bovag garantie**
Garantiewerkzaamheden dienen altijd in overleg en bij ons bedrijf te worden uitgevoerd!
Technische inspectie
Onderhoudsbeurt volgens schema
Nieuwe APK Keuring
1 jaar gratis pechhulp, 24/7 (Nederland, Europa en woonplaatsservice*)
In combinatie met een beurt ieder jaar te verlengen met 1 jaar voor € 49,95
De totale kosten van dit pakket zijn € 900,-
* Zie vooraarden VHD
** Alleen mogelijk op auto's vanaf € 4.500,-
Hoewel aan deze voertuig informatie de grootst mogelijke zorg is besteed,
kan Vakgarage Veldma Jansen niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van het voertuig kunt u altijd telefonisch contact met ons opnemen. (050-5719900)
Opm. Voor garantie dient u ten alle tijde de auto bij ons bedrijf aan te bieden voor garantie herstel!
Modelreeks: mei 2015 - jun. 2018
Wielbasis: 254 cm
Interieurkleur: Grijs
CO₂-uitstoot (NEDC): 99 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Referentienummer: 3272
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 60 kW (82 pk) |
| Max. koppel | 118 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.973 x 1.739 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 950 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.546 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 520 kg |
| Inhoud bagageruimte | 285 - 1.076 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,2 s |
| Actieradius | 1.162 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 99 g/km |
| Energielabel | B |




