

Opel Meriva
1.4 Turbo |Leder|Stoelverwarming|Cruise Control
€ 7.9502016154.017 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 24 mei 2016 |
| APK | 25 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 26.447 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 294 - € 312 |
Opel Meriva 1.4 Turbo |Leder|Stoelverwarming|Cruise Control
Opel Meriva 1.4 Turbo Blitz LPG | Leder | Stoelverwarming | Trekhaak | Cruise
Bent u op zoek naar een compacte, comfortabele én voordelige auto? Dan is deze Opel Meriva 1.4 Turbo Blitz LPG uit 2016 een uitstekende keuze!
Dankzij de LPG-installatie rijdt u extra voordelig, terwijl de krachtige 1.4 Turbo motor zorgt voor prettige prestaties. De Meriva biedt een hoge instap, verrassend veel ruimte en veel comfort. Ideaal voor dagelijks gebruik of als praktische gezinsauto.
Met 154.017 kilometer op de teller is deze Opel netjes onderhouden en voorzien van een fijne uitrusting.
is afkomstig van de 2e eigenaar
Opties:
✔️ LPG-installatie
✔️ Park Distance Control
✔️ Trekhaak
✔️ Handgeschakeld
✔️ Cruise control
✔️ Climate control
✔️ Airconditioning
✔️ Lederen bekleding
✔️ Stoelverwarming
✔️ Stuurverwarming
✔️ Getint glas
✔️ Elektrische ramen
✔️ Multifunctioneel stuurwiel
✔️ Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
✅ Inclusief 6 maanden Autohuis-Sneek Garantie
✔ Garantie op motor en versnellingsbak
✔ Geldig tot 10.000 km
✔ Reparatie via Autohuis-Sneek
✔ Heldere voorwaarden zonder ingewikkelde constructies
Niet inbegrepen: slijtage-onderdelen en onderhoudskosten.
🔧 Uitbreiding naar 12 maanden mogelijk.
✅ Autotrust garantie – zekerheid in heel Nederland
Voor extra zekerheid is een Autotrust-garantiepakket mogelijk met landelijke dekking. Keuze uit 6, 12 of 24 maanden garantie (afhankelijk van leeftijd en kilometerstand).
Autohuis-Sneek – 4.9⭐ Google reviews.
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Belangrijke mededeling
Autohuis-Sneek werkt uitsluitend op afspraak. Dit doen wij om te voorkomen dat meerdere klanten gelijktijdig voor dezelfde auto komen en om rust en overzicht in onze showroom en kantoren te waarborgen. Op deze manier kunnen wij iedere klant de persoonlijke aandacht geven die hij of zij mag verwachten. Wij verzoeken u daarom vriendelijk om vooraf contact met ons op te nemen voordat u langskomt voor een bezichtiging.
Op alle verkopen zijn onze algemene voorwaarden van toepassing. Op aanvraag beschikbaar.
Wij werken met vaste garantie- en afleverpakketten. Daarnaast bieden wij diverse financieringsmogelijkheden aan. Informeer gerust naar de mogelijkheden.
Op ons Marktplaats-account vindt u altijd een zeer uitgebreide en transparante fotoreportage. Eventuele gebruikssporen of beschadigingen worden duidelijk in beeld gebracht. Indien aanwezig, worden ook de onderhouds- en serviceboekjes volledig gefotografeerd.
Wij doen ons uiterste best om ons Marktplaats-account actueel en correct te houden. Toch adviseren wij u om voor vertrek altijd telefonisch contact op te nemen via 085-3031174, zodat beschikbaarheid en actuele informatie bevestigd kunnen worden.
Hoewel alle informatie met grote zorg wordt samengesteld, kunnen type- en invoerfouten nooit volledig worden uitgesloten. Aan de inhoud van advertenties kunnen daarom geen rechten worden ontleend. Wij adviseren u om bij aankoop niet uitsluitend af te gaan op advertentie-informatie, maar alle zaken die voor uw beslissing van belang zijn vooraf met ons te bespreken.
Autohuis-Sneek staat voor professionaliteit, transparantie en betrouwbaarheid. Wij verwelkomen u graag op afspraak.
Autohuis-Sneek
Wattstraat 9
8606 JX Sneek
085-3031174
info@autohuis-sneek.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.364 cc |
| Max. vermogen | 88 kW (120 pk) |
| Max. koppel | 175 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.300 x 1.810 x 16.150 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.340 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.930 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.150 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud bagageruimte | 400 - 1.500 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,3 s |
| Actieradius | 739 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,7 l/100km (1 op 10,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
| Energielabel | C |




