

Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 juni 2017 |
| APK | 26 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 19.090 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
U ziet het al aan de buitenkant en u voelt het zodra u de krachtige motor start, deze sportieve Opel Corsa is gemaakt om prestaties te leveren. Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 31289 kilometer heeft gereden sinds 2017. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde zesversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. De comfortstoelen zitten op lange ritten zo prettig dat u bijna vergeet te pauzeren. Bij de rijke uitrusting horen ook 16 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, LED-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank.
In één oogopslag weet u de complete systeemstatus van deze auto. Dankzij Connected Services. Gemakkelijk en veilig is de spraakbediening voor het audiosysteem en het full map navigatiesysteem. Daarbij kunt u deze ook bedienen met de knoppen op het stuur. De audio-kwaliteit is geweldig, dankzij de DAB-ontvangst. Parkeersensoren helpen u tijdens het in- en uitparkeren. De elektronische systemen in deze Opel helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. De cruise control zorgt voor een mooie, gelijkmatige snelheid die u zelf instelt. Dat is relaxt! En dan is deze auto ook nog eens voorzien van airconditioning, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Ook helpen het hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Indien u interesse heeft in deze Opel, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
Wij zijn GS Automotive, hét bedrijf waar u met een gerust hart uw nieuwe occasion kunt kopen. Wij hebben meer dan 30 jaar ervaring in zowel de universele als merkdealer wereld.
Al onze auto's zijn voorzien van een onderhoudshistorie, nationale auto pas en hebben geen schade verleden. Alle getoonde prijzen zijn inclusief BTW / BPM en exclusief afleverkosten tenzij anders vermeld. Wij bieden diverse afleverpakketten aan. Kijk op https://gsautomotive.nl/aflevering-en-garantie/ of vraag hiervoor naar de mogelijkheden. Hoewel onze advertenties zorgvuldig zijn opgesteld, kunnen er geen rechten aan ontleend worden. Actieprijzen, prijswijzigingen en typfouten voorbehouden.
Graag verwelkomen wij u in onze showroom aan de Lage dijk 15 te Helmond. Stap eens vrijblijvend binnen en laat u verassen door ons ruim assortiment aan nette occasions. Mocht onverhoopt de gewenste occasion er niet tussen staan kunnen wij in ons grote netwerk altijd de juiste occasion vinden voor u.
Met vriendelijke groet,
Nick de Gilde & Dolf Scholten
GS Automotive
Lage dijk 15
5705 BX Helmond
0492 - 700 250
info@gsautomotive.nl
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Opel OnStar (UE1)
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- comfortstoel(en)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Verstelbare en in delen neerklapbare achterbank (60/40) (AM9)
Veiligheid
- Park pilot achter (UD7)
Overig
- Bandenreparatieset
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Tenaamstelling voertuig
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2019
Modelcode: E
Typenummer: 0SP68CB62
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Vooras: Bandenprofiel links: 4 mm; Bandenprofiel rechts: 4 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 5 mm; Bandenprofiel rechts: 5 mm
Maten en gewichten
Laadvermogen: 581 kg
Wielbasis: 251 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 105 g/km
Fijnstofuitstoot: 2,9 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Tenaamstelling voertuig, Vrijwaring inruilauto, WOL-service
- Afleverpakket Brons (€ 595 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Nieuwe APK; 1 maand GS Plus garantie, Auto wassen en stofzuigen, Kleine onderhoudsbeurt (oliefilter, interieurfilter, olieverversing), NAP-certificaat, Nieuwe APK, Tenaamstelling voertuig, Uitdeuken zonder spuiten, Vrijwaring inruilauto, €10,- brandstof
- Afleverpakket Zilver (€ 795 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): Nieuwe APK; 1 jaar Mijn Mobiliteit pechhulp, 3 maanden GS Plus garantie, Auto wassen en stofzuigen, Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden, NAP-certificaat, Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema (excl. distributieriem), Tenaamstelling voertuig, Uitdeuken zonder spuiten, Vrijwaring inruilauto, €15,- brandstof
- Afleverpakket Goud (€ 995 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): GS Plus garantie 6 maanden (6 maanden garantie, 10.000 km garantie); 1 jaar Mijn Mobiliteit pechhulp, 6 maanden GS Plus garantie, Auto wassen en stofzuigen, Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden, NAP-certificaat, Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema (excl. distributieriem/ketting), Tenaamstelling voertuig, Uitdeuken zonder spuiten, Vrijwaring inruilauto, €20,- brandstof
- Afleverpakket Platinum (€ 1.495 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; 1 jaar Mijn Mobiliteit pechhulp, 12 maanden BOVAG garantie, Auto wassen en stofzuigen, BOVAG 40-puntencheck, Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden, NAP-certificaat, Nieuwe APK, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema (excl. distributieriem/ketting), Tenaamstelling voertuig, Uitdeuken zonder spuiten, Vrijwaring inruilauto, €50,- brandstof
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden


Suzuki Swift vs. Opel Corsa - Occasion Test
- Occasiontest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 170 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.020 x 1.750 x 1.481 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.099 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.680 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Inhoud bagageruimte | 285 - 1.100 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,9 s |
| Actieradius | 978 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 105 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
GS Automotive
Lagedijk 155705 BX Helmond











































