

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 maart 2023 |
| APK | 2 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 28.502 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Opel Corsa 1.2 Level 3 Dealer onderhouden met NAP van de eerste eigenaar. 360% camera en keyless en meerdere luxe opties.
Opel Corsa 1.2 Level 3 Dealer ond/1e eig/ Keyless/ 360camera
- Kenteken: S-916-NF
- Merk: Opel
- Model: Corsa
- APK tot: 02-03-2027
- Tellerstand: 73534 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2023
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Bekleding: Leder/Alcantara
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1199 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: HN05
- Vermogen: 74 kW / 101pk
- Ledig gewicht: 1065 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.1 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 406 cm
- Breedte: 175 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Dealer onderhouden
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Advanced Parking Assist Pack
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dodehoek detectie
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
Pakket: Keyless pakket
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dodehoek detectie
- Keyless entry/start
- Parkeersensor voor en achter
Pakket: LED lichtpakket
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED mistlampen
- Matrix LED koplampen
Pakket: Adaptive Cruise Control
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Stuur verwarmd
Pakket: Premium pakket
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Electronic climate control
- Keyless entry/start
- Multimedia scherm middel
- Navigatiesysteem
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Keyless slot
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 16"
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor en achter
- Sportvelgen
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry/start
- LED mistlampen
- Multimedia scherm middel
- Multimedia scherm standaard
- Passagiersairbag
- Premium metaalkleur
- Rijstrooksensor met correctie
- Sfeerverlichting
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- Zwarte (glans) exterieur delen
Veiligheid
- 360% camera
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Een hoge mate van degelijkheid, uitstekende wegligging en veel comfort; het zijn unieke eigenschappen waarmee Duitse auto's zich onderscheiden. Dat geldt ook voor deze Opel Corsa uit 2023 die 73534 kilometer op de teller heeft staan. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Verken de digitale wereld van mobiliteit waar het digitale dashboard alles biedt wat u nodig heeft om uw reis comfortabel te maken. Kinderfietsje niet gezien bij het inparkeren? Dat gebeurt u nooit meer. Daar zorgt de achteruitrijcamera wel voor! cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Wat is de onderhoudsstatus van deze auto? U checkt het snel, simpel en overal via uw smartphone. De vele zenders die je hebt met DAB-radio worden fantastisch weergegeven via het A-klasse audiosysteem. Ook electronic climate control, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en isofix-aansluiting horen tot de voorzieningen op deze auto.
U geniet nog meer van het rijden met uw Opel omdat u wordt beschermd door intelligente veiligheidssystemen. In het instrumentarium ziet u tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor u leest. Het Lane-keeping systeem garandeert dat u zich niet onverhoeds buiten de lijnen van de rijstrook begeeft. De forward collision warning geeft een botswaarschuwing als een aanrijding dreigt met een voorligger. In deze Opel vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Nieuwsgierig geworden? Neem snel contact op om een afspraak te maken.
Wij zijn alleen op afspraak open !!
Alpha Carcenter B.V.
Chemieweg 215
1422DX Uithoorn
06-16086546
info@alpha-carcenter.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.


Test: Opel Corsa vs. Ford Fiesta
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.433 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 309 - 1.118 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 862 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 103 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Alpha Car Center B.V.
Chemieweg 2151422 DX Uithoorn






























