

Opel Corsa
1.2 Edition | Cruise control | Apple carplay | Winter pakket
€ 10.4502021108.180 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 28 april 2021 |
| APK | 23 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 21.646 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Modelreeks: jul. 2019 - mrt. 2023
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Fabrikant: Autobedrijf De Baaij B.V. Aldenhof 1101 6537AC NIJMEGEN, NL 0243440424 http://www.autobedrijfdebaaij.nl verkoop@autobedrijfdebaaij.nl
Autobedrijf de Baaij is het adres voor alle merken auto’s en is BOVAG Autobedrijf van het jaar 2016-2017! Ook nieuwsgierig naar deze auto? Wij ontvangen u graag op de Aldenhof 1101 in Nijmegen voor een kennismaking en een proefrit. Koffie, cappuccino of latte macchiato?
Dit zijn de zekerheden van Autobedrijf de Baaij:
- Altijd Bovag garantie, Al onze occasions worden afgeleverd inclusief BOVAG-garantie, minimaal 6 maanden APK en minimaal 6 maanden onderhoudsvrij.
- Altijd Bovag omruilgarantie, Wanneer u bij Autobedrijf De Baaij een occasion koopt, heeft u altijd recht op BOVAG omruilgarantie. Een ontevreden klant mag de auto binnen twee weken en max. 500 kilometer omruilen.
Heeft u niet gevonden wat u zocht? Wij zoeken graag met u mee!
Voor meer informatie of een afspraak maken:
Bel 024-3440424
App 06-23385744
Mail info@autobedrijfdebaaij.nl
Onze occasions staan opgeslagen op een andere locatie. Maak daarom altijd een afspraak voor u langs komt, dan zorgen wij graag dat de auto voor u klaar staat!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 309 - 1.118 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 1.023 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 117 g/km |
| Energielabel | B |






