

Opel Corsa
1.2i T 100pk GS Line Automaat *ECC/Navi*
€ 16.425202126.552 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 juni 2021 |
| APK | 10 juli 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 25.150 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Dit is onmiskenbaar Duitse topkwaliteit. Indrukwekkende prestaties, vooruitstrevende techniek en ultiem betrouwbaar. Deze Opel Corsa heeft het allemaal. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Mooi om te zien en heerlijk om in te zitten zijn de sportstoelen, die u onderweg optimale ondersteuning geven. Natuurlijk behoren 16 inch lichtmetalen velgen, aluminium pedalen, zwarte hemelbekleding, stoffen bekleding, led-achterlichten, elektrisch bedienbare ramen achter, elektrisch inklapbare buitenspiegels, led-dagrijverlichting en in delen neerklapbare achterbank ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Voor een storingvrije radio-ontvangst zorgt de ingebouwde dab-ontvanger. Apple carplay en mirrorlink verbindt uw smartphone draadloos met het audiosysteem. Via de usb-aansluiting speelt deze auto uw muziek af via de luidsprekers. Bij de luxe van deze auto hoort ook automatic light control. De cruise control zorgt voor zorgeloos, ontspannen en zuinig rijgedrag. De uitrusting van deze auto is met in hoogte verstelbaar stuur, bestuurders informatiesysteem met kleurendisplay, isofix-aansluiting en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening behoorlijk compleet.
De automatische veiligheidssystemen in deze Opel fungeren als een extra paar ogen. En dat niet alleen, ze kunnen ook actief ingrijpen, om zo u en uw passagiers te beschermen. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Het accident avoidance system helpt aanrijdingen te voorkomen en vergroot de veiligheid voor u en uw passagiers. Safety First: gaat u onaangekondigd over de lijn van uw rijstrook, dan waarschuwt de lane assist.
We kunnen u wel duizend dingen over deze auto vertellen, maar het is beter als u hem zelf komt bekijken en ervaren. Neemt u snel contact met ons op?
Constructiejaar: 2021-01
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Mail ons op info@hartgerink.nl voor een gratis inruil taxatie.
Let op!! Deze auto staat in een van onze 3 vestigingen. Bel 0547-333944 voor info en de exacte locatie.
De getoonde rijklaarprijs is inclusief geldige APK, tenaamstellingskosten, vloeistoffen controle.
Optioneel is het Hartgerink servicepakket voor € 975 incl. BTW leverbaar inclusief onderhoudsbeurt, nieuwe APK, reconditionering/reinigen in- & exterieur, 12 maanden pechhulp en 12 maanden BOVAG garantie. Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires of opties.
Wij zijn aangesloten bij Stellantis als Eurorepar Car Service.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.430 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.645 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 309 - 1.118 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,8 s |
| Actieradius | 771 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 122 g/km |
| Energielabel | A |





