

Opel Corsa
1.2-16V Enjoy
€ 3.9502010115.402 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 januari 2010 |
| APK | 12 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | β¬ 119 - β¬ 129 |
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 547 kg
Wielbasis: 251 cm
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
π Koop jouw nieuwe auto met zekerheid bij HubscH! π οΈ
Zoek je een betrouwbare occasion?
Bij HubscH Handelsonderneming BV staan we al sinds 2011 voor je klaar aan de Schrijnwerker in Heiloo.
Als erkend RDW-bedrijf bieden wij de transparantie die je zoekt!
π₯³ FEESTELIJKE ACTIE! β½
Wij vieren jouw mijlpalen graag mee!
Koop je bij ons een auto op jouw verjaardag of binnen 3 maanden nadat je bent geslaagd voor je rijbewijs bij het CBR?
Dan leveren wij je nieuwe auto af met een GRATIS VOLLE TANK! (Vraag naar de voorwaarden). ππ
β¨ Onze Zekerheden:
β
Garantie & RDW: Levering conform wettelijke bepalingen (non-conformiteit).
β
Onderhoudshistorie: Indien beschikbaar inzage in alle aanwezige documentatie. π
β
Kilometerhistorie: Altijd gecontroleerd. Inclusief NAP voor Nederlandse auto's.
β
Technisch rijklaar: Standaard voorzien van een geldige APK.
β
Aankoopkeuring: Een onafhankelijke keuring is altijd toegestaan! π
β
Gratis tenaamstelling.
β
Check onze online reviews.
π¦ Optionele Pakketten & Levering:
De geadverteerde prijs is gebaseerd op een vaste meeneemprijs. Extra wensen?
πΉ Aanvullende garantie pakketten zijn mogelijk tegen een meerprijs.
πΉ Afleveringspakket inclusief servicebeurt, volle tank, nieuwe APK en cardetailing mogelijk tegen meerprijs.
π° Inruil verkoop & Financiering:
Je huidige auto inruilen of verkopen ? App ons via 06 - 27 43 48 07 met foto’s, de km-stand en een korte omschrijving van de staat voor een direct voorstel! π²
π Bezichtiging & Contact:
Interesse? Je bent welkom voor een proefrit! Wij werken graag op afspraak.
π Bereikbaarheid: 7 dagen per week, ook in de avonduren!
βοΈ Bel: 072 - 505 42 29
π± WhatsApp: 06 - 27 43 48 07
β οΈ Disclaimer: Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. V
erifieer belangrijke zaken altijd vooraf. Activatie van multimedia kan bij sommige voertuigen tegen meerprijs nodig zijn.
π HubscH Handelsonderneming BV
Schrijnwerker 14, 1851 PV Heiloo
π www.hubsch-handelsonderneming.com
#HubscH #Auto #Heiloo #Occasions #RDWerkend #GratisVolleTank #AutoKopen #CBR #Jarig #AutoInruil #inkoop #verkoop # cardetailing
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.229 cc |
| Max. vermogen | 59 kW (80 pk) |
| Max. koppel | 110 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.999 x 1.713 x 1.488 mm |
| Draaicirkel | 10,2 m |
| gewicht | 1.028 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.575 kg |
| Trekgewicht geremd | 850 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 285 - 1.050 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 168 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,9 s |
| Actieradius | 775 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | C |





