

Opel Corsa
1.4 Edition | Climate control | Cruise control | Bluetooth | Lichtmetalen velgen
€ 8.400201684.212 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 maart 2016 |
| APK | 20 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 17.890 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Dit is onmiskenbaar Duitse topkwaliteit. Indrukwekkende prestaties, vooruitstrevende techniek en ultiem betrouwbaar. Deze Opel Corsa heeft het allemaal. Hij rijdt lekker, deze Opel. Pittig ook, met dank aan de compacte en zuinige motor. De comfortstoelen van deze Opel Corsa staan bekend om zijn goede zithouding.
U kunt met gemak uw ogen op de weg houden, dankzij de stuurwielbediening van het audio-installatiesysteem. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook climate control. De cruise control geeft elke flitser het nakijken. De uitrusting van deze auto is met lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Opel Corsa is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. De hellingproef is verleden tijd. De hill hold control zorgt voor volmaakte stilstand op ieder aflopend wegdeel.
Belangstelling? Bel ons en we leggen de sleutels klaar voor een proefrondje.
Wilt u deze occasion in het echt bekijken?
Stuur ons dan een WhatsApp-bericht op 0341 799 554 om direct een afspraak te plannen. Zo weet u zeker dat de auto nog beschikbaar is.
Bij Seldenrijk vinden we het belangrijk dat u zo lang mogelijk zorgeloos kunt rijden in uw nieuwe occasion. Daarom voldoen al onze auto’s aan strenge kwaliteitseisen. Onze ervaren innamespecialisten controleren bovendien iedere auto op minimaal 40 vitale punten.
Goed om te weten:
Onze garantiepakketten worden aangeboden door onze partner Autotrust. Seldenrijk zit daar nooit tussen: Autotrust verzorgt de garantie volledig en handelt eventuele claims rechtstreeks af. Is er sprake van een gedekt defect, dan betaalt Autotrust direct aan de garage bij u in de buurt.
Kijk op www.seldenrijk.nl/garanties voor meer informatie en de prijzen.
Wij hopen u snel te mogen verwelkomen bij Seldenrijk. De koffie staat klaar en onze verkoopadviseurs vertellen u graag meer over deze auto én onze uitgebreide voorraad occasions. Kom langs en ontdek waarom zoveel tevreden klanten kiezen voor Seldenrijk.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Modelreeks: 2015 - 2019
Modelcode: E
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 577 kg
Wielbasis: 251 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 112 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Inbegrepen afleverpakket: tenaamstelling op locatie: vrijwaren inruil auto; technische inspectie auto; van binnen en buiten gereinigd.
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.398 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 130 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.021 x 1.746 x 1.481 mm |
| Draaicirkel | 10,6 m |
| gewicht | 1.063 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.640 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Inhoud bagageruimte | 285 - 1.100 l |
| Inhoud brandstoftank | 45 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,9 s |
| Actieradius | 937 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 112 g/km |
| Energielabel | C |





