
Opel Corsa
GS 1.2 Turbo 100pk | PREMIUM PACK | KEYLESS | 180° CAMERA | NAVI PRO | APPLE CARPLAY / ANDROID AUTO | CLIMA | ISOFIX | PARKEERSENSOREN |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 oktober 2021 |
| APK | 22 oktober 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 25.613 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Na meer dan 150 jaar is Opel nog altijd vooruitstrevend, vernieuwend en betaalbaar. De auto heeft een opmerkelijk lage kilometerstand van slechts 12936 In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. In deze uitvoering is de Corsa voorzien van mooie, maar ook functionele sportstoelen. In deze Opel profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Bij het inparkeren hoeft u het laatste stukje niet te gokken: de achteruitrijcamera kijkt voor u uit. Dankzij Connected Services heeft u overal en altijd uw dashboard op zak. Alle belangrijke functies zijn te checken via de app. Naast de routeinformatie van het navigatiesysteem kunt u muziek via het audiosysteem ook online beluisteren via bluetooth. Uw smartphone komt onderweg weer helemaal op verhaal door de draadloze telefoonlader. Met de electronic climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Extra opties op deze auto zijn: DAB ontvangst, regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en lederen stuur.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Opel u om veiliger te rijden. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Opel bovendien hill hold functie, vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze Opel te reserveren.
Bedrijfsinformatie
Mulder Van Mill is officieel dealer van de merken Citroën, Fiat, Abarth, Jeep, Opel, Peugeot en Leapmotor.
Standaard leveren wij onze kwaliteitsoccasions inclusief het ‘Mulder Van Mill Occasion Basis Afleverpakket’, waarin alle onvermijdelijke kosten zijn inbegrepen, zoals kenteken tenaamstelling en, indien van toepassing, een RDW-vrijwaring voor uw inruilauto. Om uw 'nieuwe' auto in de best mogelijke staat af te leveren, adviseren wij u te kiezen voor een upgrade. Voor slechts € 1.099,- bieden wij het ‘Mulder Van Mill Occasion Comfort Afleverpakket’ aan, waarbij alles tot in de puntjes wordt verzorgd en u kunt rekenen op uitgebreide garantiezekerheden. Voor een meer complete ervaring kunt u, tegen een meerprijs van € 300,-, ook het ‘Mulder Van Mill Occasion Excellent Afleverpakket’ kiezen.
Uw auto financieren? Met onze EXTRA LAGE RENTE DEALS hebben wij altijd een passend financieringsvoorstel. Profiteer bij de aankoop van uw nieuwe auto van rentetarieven vanaf 5,9%. Vraag onze verkoopadviseurs naar de mogelijkheden.
Geïnteresseerd in deze auto? Kom langs bij onze vestiging, bel ons, of vraag online meer informatie aan. Bent u op zoek naar een andere auto? Wij hebben circa 300 kwaliteitsoccasions op voorraad van diverse merken en heten u van harte welkom voor een uitgebreide bezichtiging of proefrit.
Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg samenstellen, kunnen er geen rechten worden ontleend aan onjuiste vermeldingen van uitrustingsniveaus, opties of accessoires. Wij adviseren u dan ook om, voor uw aankoop, alle details die van invloed kunnen zijn op uw beslissing te verifiëren.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Contrasterende dakkleur in zwart (JD20)
- Donker getinte ramen achter (VD09)
- Peperoncino Red trend lak (M0PQ)
Interieur & Comfort
- binnenspiegel automatisch dimmend
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- 180° achteruitrijcamera (Visiopark 1)
- Achteruitrijcamera incl. Park pilot voor en achter (buitenspiegels elektrisch inklapbaar, parkeersensor voor en achter) (WY24)
- Bluetooth
- Contrasterende dakkleur
- Full LED
- Instructieboekjes aanwezig
- Keyless
- Navi Pro
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Premium Pakket (Navigatiesysteem full map, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Draadloze telefoonlader) (J5M8)
- Rookvrij
- Thuiskomer
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Xenon (full-LED koplampen)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2023
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu en verbruik
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Fijnstofuitstoot: 0,4 mg/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Mulder Van Mill Occasion Basis Afleverpakket (inbegrepen):
• Reinigen
• Gegarandeerde kilometerstand
• Tenaamstelling
• Geldige APK
• Vloeistoffen controle
• Minimaal 10 liter brandstof (Mulder Basis)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt - Mulder Van Mill Occasion Comfort Afleverpakket (€ 1.099 meerprijs):
• Reinigen inclusief grondige poetsbeurt
• Minimaal 12 maanden APK
• Onderhoudsbeurt conform fabrieksvoorschriften
• Uitgebreide kwaliteitscontrole inclusief vervangen van versleten onderdelen
• Volle tank brandstof (Mulder Comfort en Mulder Excellent)
• Distributieriem vervangen indien nodig binnen 1 jaar of 15.000 km
• Mulder Aflevertas (gevarendriehoek, lifehammer, veiligheidshesje)
• BOVAG of merkgarantie (afhankelijk van de betreffende occasion*)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Mulder Van Mill Occasion Basis Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt - Mulder Van Mill Occasion Excellent Afleverpakket (€ 1.399 meerprijs):
• Inclusief Mulder Comfort Afleverpakket met aanvullende zaken zoals
• Fles motorolie
• Lakstift
• Afvullen van het aircosysteem
• Waxoyl / Waxguard behandeling
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Mulder Van Mill Occasion Basis Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Overige informatie
Basiskleur: rood / zwart
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden


Test: Opel Corsa vs. Ford Fiesta
- Vergelijkende test
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.750 x 1.433 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 309 - 1.118 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 1.023 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 118 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Mulder Van Mill Rotterdam
Driemanssteegweg 7003084 CB Rotterdam






















































