

Opel Corsa
1.2 Elegance
€ 16.45020225.137 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 november 2022 |
| APK | 29 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 25.798 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Deze Opel Corsa komt uit 2022, werd geleverd van 04-07-2019 tot 31-03-2023 en kostte toen € 25.798,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2022 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 75 kW (102 PK) en een cilinderinhoud van 1199 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 194 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 9,9 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,1 liter per 100 km en hij weegt 1065 kg. De APK is geldig tot 29-11-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 149,83 per kwartaal.
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Opel Corsa. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Alle functies die u onderweg nodig heeft, worden permanent geregistreerd en zijn afleesbaar op het digitale dashboard. Het navigatiesysteem geeft duidelijke instructies. Zo komt u veilig en vlot aan waar u moet zijn. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Parkeerplekken worden er niet ruimer op. Maar met de aanwezige parkeersensoren krijgt u deze Opel Corsa zonder problemen op z'n plaats. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. Ook cruise control, airconditioning, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer zijn aan boord.
Tijdens de rit wordt u als bestuurder ondersteund door verschillende systemen die de weg en uw omgeving in de gaten houden. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Opel. Deze Opel Corsa is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. Mindert een voorligger onverwachts te veel vaart, dan komt de forward collision warning in actie en waarschuwt meteen. De auto is ook uitgerust met accident avoidance system, hill hold functie, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Heeft u interesse in deze mooie Opel? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 555 kg
Wielbasis: 254 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): afleverpakket 3: Verkoop klaarmaken: APK, Poetsen, uitgebreide technische controle, zo nodig onderhoud volgens voorschriften fabrikant uitvoeren, klantenkaart met pechhulp Europa dekkend en 1 jaar Garantie bij aankoop boven €4500,00
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Huisgarantie (12 maanden garantie)
Let op ondanks dat wij zo zorgvuldig mogelijk de opties beschrijven kunnen er typfouten in de advertentie staan, wij wijzen u erop dat u dat ook zelf controleert achteraf is reclameren niet meer mogelijk.
Maandag t/m Vrijdag van 08:00 - 17.30 uur buiten opening tijden en zaterdag indien mogelijk op afspraak !
Autovakmeester van der Vaart
Schoonenburgseweg 9
6611AA Overasselt
Tel: 024-6221701
Mob: 0653171821
E-mail: info@autobedrijfvandervaart.nl
Website
www.autobedrijfvandervaart.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 205 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.060 x 1.765 x 1.433 mm |
| Draaicirkel | 10,4 m |
| gewicht | 1.065 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.620 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Inhoud bagageruimte | 309 - 1.118 l |
| Inhoud brandstoftank | 44 l |
| Topsnelheid | 194 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 862 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 103 g/km |
| Energielabel | B |





