

Opel Combo
1.5D 102 PK / L2H1 / TREKHAAK / CRUISE / AIRCO / IMPERIAAL / NAVI / CARPLAY / DAB
€ 13.950202154.108 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 30 april 2021 |
| APK | 30 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 29.818 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 130 - € 130 |
Nette Opel Combo 1.5D 102 PK met maar 54.108 km. L2H1 uitvoering met o.a. Airco, Cruise control, Imperiaal, Trekhaak, Navigatiesysteem, Apple Carplay / Android auto, Verzwaarde veren achter en Sidebars. Te koop bij Ruinemans bedrijfswagens Eesveen (Steenwijk)
Carrosserievorm: Bestelbus
Modelreeks: feb. 2019 - mei 2022
Cabine: enkel
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 978 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 298 cm
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Fabrikant: Autobedrijf J. Ruinemans Eesveenseweg 90 8347JG Eesveen, NL 0521 577358 http://www.ruinemans.nl info@ruinemans.nl
Uw nieuwe bedrijfswagen financieren? Dat kan via Ruinemans Bedrijfswagens! Wij bieden zowel Financial lease als Full Operational lease* aan op onze bedrijfswagens. Bel voor meer info! (*op onze voorraad jong gebruikte voertuigen)
De getoonde prijs is rijklaar inclusief alle aflever kosten zoals wij onze voertuigen standaard aanbieden. Hierbij inbegrepen zijn:
- Controle van de vloeistoffen, indien nodig worden deze bijgevuld
- Controle van verlichting
- Tenaamstellen van het voertuig en eventueel vrijwaren van inruilvoertuig
- Poetsen buiten en binnenzijde
- Mattenset.
Hier naast hebben nog diverse andere afleveringsmogelijkheden. Kijk hiervoor op www.ruinemans.nl/afleveringsopties
Onze advertenties worden met zorgvuldigheid samengesteld. Toch kan er een onjuistheid voorkomen. Daarom kan er aan deze advertentie geen rechten worden ontleend.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.750 x 1.850 x 1.880 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.377 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.355 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,9 l/100km (1 op 25,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 146 g/km |




