
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Opel Combo
1.5 Turbo 102PK L2H1 Edition Airco Cruise Control Navi Parkeersensoren Achter Lange wielbasis 100 pk

Opel Combo
1.5 Turbo 102PK L2H1 Edition Airco Cruise Control Navi Parkeersensoren Achter Lange wielbasis 100 pk
€ 13.4502022100.974 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 26 januari 2022 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 139 - € 139 |
Omschrijving
- Laagste prijsgarantie
- Geen jaarcijfers nodig
- Online kopen, 14 dagen niet goed geld terug
- Levering in heel Nederland
- Financiering binnen 1 dag
- 1000 voertuigen uit voorraad leverbaar
- Ideaal voor starters & ZZP'ers
- Leasen met BKR codering is mogelijk
- Grootste van Nederland
- Kosteloos overstappen naar een elektrisch voertuig
Bedrijfswagens:
Sluit nu je financial lease bij Eurocars af, en bepaal zelf wanneer je zonder boete overstapt naar een elektrische bedrijfswagen.
Sluit je contract af wanneer het jou schikt.
Of dat nu na 12, 25 of 41 maanden is... het maakt ons niets uit.
Bij Eurocars krijg je geen last van Milieuzones.
Onze klanten waarderen ons met een 4.9 van de 5 sterren op Google.
Voor vragen bel 088 700 1832 of mail: helmond@eurocars.nl.
Met vriendelijke groet,
Team Eurocars
Aanvullende opties en accessoires
- 2 zitplaatsen de zetelconfiguratie is als volgt: 2+0
- 4 luidsprekers
- 12v stopcontact voorin
- Achteras 1
- Afmetingen scheidingswand hoogte scheidingswand en breedte scheidingswand
- Airbags 1
- Airbag vooraan aan de bestuurderskant
- Audio afstandsbediening op het stuur gemonteerd
- Bandenset
- Bluetooth inclusief telefoon en inclusief muziek streaming
- Centrale deurvergrendeling d.m.v. sleutel
- Deuren bestuurder, passagier en vooraan scharnierend
- De vloerbedekking in het passagierscompartiment is van kunststof/rubber
- Dichte scheidingswand over de volledige breedte en de volledige hoogte
- Elektrisch bediende ramen voorin met 2 sneltoetsen
- Elektrisch verstelbaar en verwarmde buitenspiegels voor bestuurder gedeeltelijk in kleur passagierskant
- Halogeen koplampen met complex oppervlak halogeen
- Individuele zetels voorin voor de bestuurder manueel en manueel, individuele zetels voorin voor de passagier
- In hoogte verstelbare gordels voorin voor de bestuurder met gordelspanners, in hoogte verstelbare gordels voorin voor de passagier
- Klimaatregeling met 1 airconditioning zone(s)
- Koplampen met lichtsensor manueel
- Kunststof multi-functioneel stuurwiel met Hoogte instelbaar en met telescopische verstelling
- RDS audio-apparatuur
- Ruitenwisser met een vaste interval
- Schuifdeurlaaddeuren aan de passagierszijde met een openingshoek van 0 graden, dubbele deur laaddeuren aan de achterkant waarvan 1 231 de laaddeurbreedte in mm is en 1 250 de laaddeurhoogte in mm is met een openingshoek van 180 graden
- Snelheidsbegrenzer
- Stabiliteitscontrole
- Stalen vooraanachteraanwielen met een velgdiameter van 15 en een velgbreedte van 6,0 38,1 en 15,2
- Ventilatiesysteem met een pollenfilter
- Verbinding ext. entertainment systeem met USB ingang vóór
- Zetelbekleding van stoffen hoofdmateriaal met stoffen bijkomend materiaal
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelcode: -
Referentienummer: M42730
Kenteken: M42730
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 873 kg
Wielbasis: 297 cm
Verbruik
Brandstofverbruik in de stad (WLTP): 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik op de snelweg (WLTP): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard inbegrepen::
- Controleren vloeistofniveaus, indien nodig op niveau brengen
- Vrijwaringsbewijs van de (mogelijke) inruilauto
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Opel Lemelerbergweg 12 1101 AJ Amsterdan, NL 0882012700 www.opel.nl info@opel.nl
Overige informatie
Emissieklasse: EU6.2(C and D - Temp)
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.499 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 254 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.750 x 1.840 x 1.810 mm |
| gewicht | 1.477 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 950 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Inhoud bagageruimte | 3.900 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Actieradius | 1.162 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Eurocars Helmond
Varenschut 75705 DK Helmond



























