

Opel Agila
1.2-16V Maxx. Trekhaak!
€ 1.2492004198.329 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Geel |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 2 september 2004 |
| APK | 4 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Dit is nou wat je noemt een auto met pit. Want met z'n stadsvriendelijke formaat heeft-ie alles in huis voor elke omgeving. Veel comfort voor de lange einden en een glimlach bij de pomp. Met zijn pittige benzinemotor stuurt u deze auto gemakkelijk en vlot door het verkeer. In deze Opel profiteert u onder andere ook van: 14 inch lichtmetalen velgen, in hoogte verstelbare passagiersstoel, getint glas, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Ook is de Opel uitgerust met: lederen stuur en lederen versnellingspook.
Wij leveren deze auto met het tellerrapport van Nationale Autopas. We doen ons best om deze auto voor u te omschrijven, maar het beste ervaart u hem als hij voor u staat. Neemt u snel contact met ons op voor een afspraak?
Modeljaar: 2004
Modelcode: Agila-A
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 495 kg
Wielbasis: 236 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal eigenaren: 5
Fabrikant: Auto Valk Wattstraat 13 3771AG BARNEVELD, NL 0342450306 http://www.autovalk.com info@autovalk.com
INRUIL MOGELIJK!
Voor meer informatie of voor het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met +31615432912 / 0342-450306.
MOCHT U LANGS WILLEN KOMEN VOOR DEZE AUTO, BELT U DAN ALTIJD EERST EVEN VOORDAT U WEG RIJDT. WIJ HOUDEN DE REISTIJD DE AUTO VOOR U VAST!
Voor een uitgebreide fotoreportage en filmpje kijkt u op www.autovalk.com.
U kunt ons en onze activiteiten ook volgen op facebook.com/autovalk.
LET OP DE OPTIELIJSTEN KUNNEN AFWIJKEN VAN DE WERKELIJKE OPTIES
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Geel |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.199 cc |
| Max. vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Max. koppel | 110 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.540 x 1.620 x 1.700 mm |
| Draaicirkel | 10,0 m |
| gewicht | 955 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.450 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 350 kg |
| Inhoud bagageruimte | 240 - 1.250 l |
| Topsnelheid | 155 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,5 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| CO2-uitstoot | 151 g/km |





