

Opel Agila
1.2 Enjoy
€ 5.750200979.845 km
Automatisch
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 juni 2009 |
| APK | 11 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 16.264 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Opel Agila 1.2 Enjoy
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Opel Agila 1.2 Enjoy Automaat – Slechts 79.845 km – Compact, Hoog & Comfortabel
Te koop aangeboden: keurige Opel Agila in de luxe Enjoy-uitvoering met automatische transmissie.
Een verrassend ruime en praktische auto met hoge instap, ideaal voor stadsverkeer én langere ritten.
Kenmerken:
Extra’s:
De auto rijdt en schakelt netjes en is altijd prettig in gebruik geweest. Door de lage kilometerstand nog goed voor jarenlang rijplezier.
Perfect voor wie een betrouwbare automaat zoekt met comfortabele instap en lage gebruikskosten.
📍 Bezichtiging en proefrit mogelijk
đź“© Interesse of vragen? Stuur gerust een bericht.
Kenteken: 32-JJS-3
Garage Mark Smits
Willige laagt 21
5757 PZ LIESSEL
0493-230001
mail@marksmitsautos.nl
marksmitsautos.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 4 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 114 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.740 x 1.680 x 15.900 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 1.015 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.485 kg |
| Trekgewicht geremd | 200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 200 kg |
| Inhoud bagageruimte | 225 - 1.050 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,8 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,9 l/100km (1 op 20,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 142 g/km |
| Energielabel | C |




