

Opel Agila
1.2 Edition 5-Deurs Airco Lichtmetaal NAP
€ 4.995200937.898 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 december 2009 |
| APK | 11 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 13.813 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Opel Agila 1.2 Edition 5-Deurs Airco Lichtmetaal NAP
Pakket: Style pakket
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Keurige Opel Agila 1.2 Edition uit 2009 met slechts 38.000km op de teller.
De Agila is o.a. voorzien van Airconditioning, Elektrische ramen, Elektrische spiegels, Radio/CD speler, AUX-Aansluiting, Multifunctioneel Lederen stuurwiel, Toerenteller, Centrale vergrendeling op afstandsbediening, Metallic lak, Privacy Glass en Lichtmetalen velgen.
Zowel optisch als technisch verkeert de Opel in goede staat. Alles functioneert naar behoren en afgezien van een aantal normale gebruiksporen naar leeftijd betreft het een nette schadevrije auto. De Opel is origineel Nederlands geleverd en het onderhoudsboekje is volledig ingevuld aanwezig.
Kwaliteit, betrouwbaarheid en persoonlijkheid zijn de kernwaarden van House of Cars Zwartsluis. Het bedrijf is opgericht in 2016 door twee vrienden met een gezamenlijke passie voor auto's. Na vijf jaar in Steenwijk gevestigd te zijn geweest is het bedrijf begin 2022 naar Zwartsluis verhuisd.
House of Cars Zwartsluis levert iedere auto standaard in technisch goede staat af. Voor eventueel extra onderhoud of garantie hebben wij een afleverkaart voor u samengesteld. Voor details verwijzen we u door naar onze website onder het kopje 'garantie'.
Wij zijn enkel geopend op afspraak. Schroom niet om contact met ons op te nemen voor vragen, opmerkingen, een vrijblijvend inruilvoorstel of voor het maken van een afspraak.
House Of Cars Zwartsluis
Stouweweg 1
8064PD Zwartsluis
0387820562
erik@house-of-cars.eu
www.houseofcars-zwartsluis.nl
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.242 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 114 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.740 x 1.680 x 15.900 mm |
| Draaicirkel | 9,6 m |
| gewicht | 965 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.485 kg |
| Trekgewicht geremd | 200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 200 kg |
| Inhoud bagageruimte | 225 - 1.050 l |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | B |




