
Nissan Qashqai
1.3 MHEV Xtronic N-Connecta | Panoramadak | Stoelverwarming | 360° Camera | Navigatie |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 15 augustus 2025 |
| APK | 15 augustus 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 45.956 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Wereldwijd worden de Japanse automerken geprezen om hun baanbrekende ontwerpen en het hoge kwaliteitsniveau van hun auto's. Dat is ook te merken aan deze Nissan Qashqai uit 2025 die 25265 kilometer heeft gelopen. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Koude start? Niet met de verwarmbare voorstoelen! Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Overdag een weidse zichthoek en 's avonds het lichtspel in de binnenruimte: dat geeft het glazen panoramadak! Als de 'r' in de maand zit, komt zo'n verwarmd stuurwiel als geroepen! Natuurlijk behoren 18 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, dakspoiler, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Rijfuncties worden glashelder en overzichtelijk weergegeven via het digitale dashboard. Met de 360 graden camera kunt u elk obstakel of gevaar rondom de auto detecteren, wat uw veiligheid verhoogt. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. De aanwezige file assistent meet de afstand tot uw voorligger en zorgt voor een veilige afstand. Staat het voor u opeens stil? Dan zorgt het systeem dat de auto ook stopt. Connected Services voegt nog meer comfort en veiligheid toe aan deze auto. Extra opties op deze auto zijn: dashboard met spraakbediening, navigatiesysteem, achteropkomend verkeer waarschuwing, kruisend verkeer detectie, automatische airconditioning en draadloos opladen.
Deze Nissan biedt u niet alleen comfort en rijplezier, maar ook veiligheid. Actieve veiligheidssystemen houden voor u de weg in de gaten en reageren op onvoorziene situaties voordat u dat kunt. Het Top Gun-gevoel komt van de head-up display, die alle dashboardinfo in het rijzicht projecteert. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Het Lane-keeping systeem doet precies wat nodig is: waarschuwen en corrigeren bij onbedoelde overschrijding van de rijstrooklijnen. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door dodehoekdetector detectiesysteem, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem.
Natuurlijk kunt u de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem nu contact met ons op, dan zetten wij hem voor u klaar.
Wilt u meer weten over deze auto of een afspraak voor bezichtiging maken, bel dan met Bochane Boxmeer afdeling verkoop en vraag naar één van de verkoopadviseurs of stuur een e-mailbericht naar bochane-boxmeer@bochane.nl.
Autobedrijf Bochane Boxmeer behoort tot de in de regio welbekende Bochane Groep. Bochane Boxmeer is officieel dealer van RENAULT, DACIA en NISSAN. Er staat voor ieder merk een vakkundig team klaar voor u! Dat betekent dat u verzekerd bent van een schat aan ervaring, kennis en de hoogst denkbare service. Autobedrijf Bochane beschikt o.a. over een eigen leaseafdeling en verhuurmaatschappij. Daarnaast kunnen wij verzekeringsoffertes aanbieden.
Ons verkoopteam kan ook bemiddelen indien u de aanschaf overweegt van één van de andere automerken die de Bochane Groep levert of als u een interessante occasion heeft gezien op één van onze andere vestigingen.
We maken graag een offerte voor u of bieden u een vrijblijvende proefrit aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
De verkoopprijs van deze auto is inclusief een geldige APK. De auto wordt op uw naam overgeschreven en heeft tevens een pre inspectie en vloeistofcontrole gehad. Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Graag tot ziens bij Bochane Boxmeer!
Aanvullende opties en accessoires
- alternatieve metaalkleur
- kunstlederen interieurdelen
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- All-season banden
- Audio-installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- camera voor
- chroom delen exterieur
- Cold Pack (voorstoelen verwarmd)
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dodehoekdetectie met correctie
- draadloze telefoonlader
- Extra getint glas
- file assistent
- Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- Luxe stoffen bekleding
- multimedia scherm klein
- Pack Easy (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur kunstleder
- Technische inspectie
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 620 kg
Wielbasis: 267 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Leaseprijs: private lease € 599 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 569 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen - Basis Afleverpakket (€ 795 meerprijs):
- Minimaal 1 jaar geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; 6 maanden / 7500 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Minimaal 1 jaar geldige APK, Technische inspectie, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
EU verantwoordelijke: Nissan Nederland BV Herikerbergweg 214 1101 CM Amsterdam, NL 08000231513 www.nissan.nl netherlands@nissan-services.eu

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 116 kW (158 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.430 x 1.840 x 1.625 mm |
| Draaicirkel | 11,1 m |
| gewicht | 1.365 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.985 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Inhoud bagageruimte | 504 - 1.447 l |
| Inhoud brandstoftank | 55 l |
| Topsnelheid | 199 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 887 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| CO2-uitstoot | 144 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Bochane Boxmeer
Handelstraat 55831 AV Boxmeer


















































