
Nissan Qashqai
1.2 N-Connecta|Panoramadak|Camera|Trekhaak|Navi|
€ 15.8502018117.728 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Handmatig |
Carrosserie | SUV (5 deuren) |
Kleur | Grijs (Metallic) |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Datum eerste toelating | 6 juni 2018 |
APK | 20 oktober 2025 |
BTW aftrekbaar | ja |
Catalogusprijs | € 32.091 |
Wegenbelasting/3mnd | € 166 - € 182 |
Nissan Qashqai 1.2 N-Connecta|Panoramadak|Camera|Trekhaak|Navi|
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Overige
Veiligheid
Met een auto als deze Nissan Qashqai komt u absoluut goed voor de dag. Deze auto uit 2018 heeft 117728 kilometer gereden. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde versnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Het glazen panoramadak laat u genieten van een wijds uitzicht en meer lichtinval. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, in hoogte verstelbare passagiersstoel, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
De functie van de 360 graden camera in deze auto is om u een totaaloverzicht van de omgeving te geven, ongeacht hoe smal de straat of parkeerplek is. Appen met uw auto? Geen probleem. U kunt van overal contact opnemen, de functies controleren en activeren. U bedient 'm met remote services. Laat u onderweg niet afleiden, de bediening van het audio-installatiesysteem en ook het navigatiesysteem gaat met knoppen op het stuur. Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Boem is ho? Niet bij deze Nissan Qashqai. De piepjes van de parkeersensoren waarschuwen u op tijd voor obstakels. Met regensensor, cruise control, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel, isofix-aansluiting en verstelbaar stuur is deze auto helemaal compleet.
In de Nissan Qashqai heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. In het instrumentarium ziet u tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor u leest. Deze Nissan Qashqai is ook behulpzaam als het gaat om een rechte koers. Het Lane-keeping systeem signaleert en corrigeert als u onbedoeld de rijstrooklijnen dreigt te overschrijden. De brake assist zorgt voor een kortere remweg tijdens een noodstop. Met voorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Vanzelfsprekend leveren wij deze auto met Garantie. Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om u alles te laten zien! Nieuwsgierig geworden? Bel gerust voor een afspraak.
AutoRoden.nl is een autobedrijf 100% gespecialiseerd in de in- en verkoop van jong gebruikte occasions. Bij ons kunt u terecht voor dealer kwaliteit occasions tegen zeer scherpe prijzen.
Doordat wij onze auto's rechtstreeks inkopen zijn wij in staat om onze auto's tegen handelsprijzen aan te bieden.
AutoRoden B.V.
Westeresch 17
9301ZW Roden
0505029299
info@autoroden.nl
www.autoroden.nl/
Brandstof | Benzine |
Transmissie | Handmatig |
Carrosserie | SUV (5 deuren) |
Kleur | Grijs (Metallic) |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Aandrijving | Voorwiel |
Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
Aantal cilinders | 4 |
Cilinderinhoud | 1.197 cc |
Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
Max. koppel | 190 Nm |
Lengte x breedte x hoogte | 4.390 x 1.810 x 1.590 mm |
Draaicirkel | 10,7 m |
Massa | 1.250 kg |
Max. toelaatbare massa | 1.860 kg |
Aanhangermassa geremd | 1.200 kg |
Aanhangermassa ongeremd | 674 kg |
Inhoud bagageruimte | 430 - 1.598 l |
Inhoud brandstoftank | 55 l |
Topsnelheid | 185 km/h |
Acceleratie 0-100 km/h | 10,6 s |
Actieradius | 948 km |
Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
CO2-uitstoot | 129 g/km |
Energielabel | D |