

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 maart 2020 |
| APK | 11 september 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 30.732 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Omschrijving
NISSAN JUKE DIG-T 2020 N Design AUTOMAAT PREMIERE EDITION SUV APPLE CARPLAY
LET OP!! VOL LUXE OPTIE'S!
LET OP!! FINANCIERING MOGELIJK!
LET OP!! GEEN RIJKLAAR KOSTEN!
LET OP!! INCLUSIEF 30.000 KM AUTOTRUST EUROPA GARANTIE!!
LET OP!! INCLUSIEF NIEUWE ONDERHOUD BEURT!!
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Uitgebreid Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Vanwege de zuinige maar krachtige motor met 117PK en volledig automatische Transmissie!, Rijd u in een zuinige maar krachtig en snelle auto vol luxe opties onder andere: 19 INCH SPORT VELGEN, navigatie, Sport interieur, multifunctionele stuur, cruise control, navigatie, carplay, Android auto, stoelverwarming, automatische klimaat regeling, telefoon te verbinden via bluetooth enz..
Een complete SUV met luxe opties.
Wordt geleverd met een nieuwe beurt!
Nieuwe banden
Nieuwe Olie
Nieuwe Oliefilter
Controle van alle vloeistoffen
4X goed en diep geprofileerde banden rondom
NISSAN JUKE DIG-T 2020 N Design AUTOMAAT PREMIERE EDITION SUV APPLE CARPLAY
Kilometerstand: 75.685km NAP CERTIFICAAT IS AANWEZIG
Carrosserie: SUV
Brandstof: Benzine
Bouwjaar: 2020
Transmissie: Automaat
Kleur: Antraciet grijs Metallic
Motorinhoud: 1000 CC
Vermogen: 86 kW 117PK
Aantal cilinders: 3
APK: 11-09-2027
Garantie: Ja 30.000 km autotrust europa garantie!
Opties en accessoires:
NISSAN JUKE DIG-T 2020 N Design AUTOMAAT PREMIERE EDITION SUV APPLE CARPLAY
• SPORT INTERIEUR
• KEYLESS ENTRY
• KEYLESS GO
• ACHTERUIT RIJ CAMERA
• 19 INCH LICHTMETALEN SPORTVELGEN
• VOL LED KOPLAMPEN
• VOL LED ACHTERLICHTEN
• GARANTIE 30.000KM AUTOTRUST EUROPA
• LED DAGRIJ VERLICHTING
• MULTIMEDIA BEDIENING USB - BLUETOOTH
• BLUETOOTH AUDIO ONDERSTEUNING
• ZEER UITGEBREIDE LUXE BOARDCOMPUTER
• APPLE CARPLAY/ ANDROID AUTO
• VOL ZWART INTERIEUR
• PARKEERSENSOREN
• AIRCONDITIONING
• CRUISE CONTROL
• DAKRAILS
• VOL ELEKTRISCHE PAKKET
• 4X ELEKTRISCHE RAMEN
• CHROMEN SIERLIJSTEN
• ELEKTRISCHE VERSTELBARE BUITEN SPIEGELS + INKLAPBAAR
• ESP
• STUURBEKRACHTIGING
• VOORRAAM + ACHTERRAAM VERWARMING
• 2 X ORIGINELE SLEUTELS MET AFSTANDSBEDIENING GOED WERKEND.
• CENTRALE VERGRENDELING OP AFSTAND
• AIRBAGS
• ABS
• STOEL IN HOOGTE VERSTELBAR
• NETTE INTERIEUR
• ROKERS VRIJE AUTO!
• GORDELSPANNERS
• HOOFDSTEUNEN ACHTER
• LENDESTEUN
• RUITENWISSER ACHTER
De auto Start, stuurt rijdt schakelt perfect!
Kom gerust langs voor een proefrit.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Instap Garantie 6/12/24 maanden
Uitgebreid Garantie 6/12/24 maanden
Vraag naar de prijzen/voorwaarden!
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED mistlampen
Veiligheid
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- 19 INCH LICHTMETALEN SPORT VELGEN
- 30.000 km europa garantie
- ACTIVE SAFETY
- Afwijkende dakkleur
- AUDIO SOUND SYSTEEM
- AUTOMATISCHE KLIMAAT REGELING
- AUX Audio player
- Bleutooth audio player
- BLUETOOTH CONNECT
- Centrale portier-vergrendeling
- CHROMEN SIERAFWERKING
- CHROMEN SIERLIJSTEN
- DAKSPOILER ACHTER
- Elektrische inklapbare buitenspiegels
- F1 STUUR FLIPPERS
- Front assist
- HALF LEDER /STOFFEN STOELEN
- Lederen dashboard
- LED VERLICHTING
- Leef accu
- Lendensteun verstelbaar
- MISTLAMPEN IN VOORBUMPER
- Multimedia player
- Navigatie full map
- Park assist
- PARKING SENSOR
- PDC Parkeer sensoren
- Power LED koplampen
- Powerled lichten
- REAR CROSS TRAFFIC
- SAFETY ALERTS
- SNELHEIDS LIMMITER
- SNELHEIDSWAARSCHUWING
- SPOTIFY
- STUUR FLIPPERS
- STUUR IN HOOGTE VERSTELBAAR
- TRAFFIC SIGN SPEED LIMIT
- USB Audio player
- WIFI
- zwarte hemel
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R19
Laadvermogen: 549 kg
Wielbasis: 264 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: 30.000 KM AUTOTRUST EUROPA GARANTIE
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie; 30.000 km europa garantie
Bedrijfsinformatie
U kunt ons het beste telefonisch of per e-mail benaderen voor een afspraak.
Al onze voertuigen zijn technisch gecontroleerd en professioneel gepoetst.
Inruil van uw voertuig is tevens mogelijk na overleg en bezichtiging.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed,
kan Autostunter Woerden of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
Voor de exacte uitvoering en opties van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder.
Gezien het enorme aantal reacties kunnen wij vragen over de laatste prijs niet in behandeling nemen.
Bij vragen of interesse graag bellen. (Tel: 0643175827).
Zo lang de auto's online staan zijn ze beschikbaar of zoals dan aangegeven gereserveerd of verkocht.
Adres:
Edisonweg 14
3442 AC WOERDEN
Telefonisch te bereiken op : 0643175827
Email: autostunterwoerden1@gmail.com
Openingstijden :
Maandag 09:00 - 19:00
Dinsdag 09:00 - 19:00
Woensdag 09:00 - 19:00
Donderdag 09:00 - 19:00
Vrijdag 09:00 - 19:00
Zaterdag 09:00 - 18:00
Zondag : Bezichtigen op afspraak
Overschrijven is mogelijk op locatie tijdens de openingstijden.
Buiten onze standaard openingstijden kunt u ook een afspraak inplannen voor een bezichtiging.
Wij stellen het op prijs als u voor vertrek ons belt. Dit omdat wij het voertuig voor u vasthouden totdat u bij ons bent.
- Voor auto's jonger dan 12 jaar en onder de 200.000 km kunt u bij ons een Autotrust-garantie afsluiten.
- Bij ons kunt u terecht voor zowel zakelijke als een privé financiering.
U kunt bij Auto Stunter Woerden tegen een laag tarief per maand, de auto rijden die u zou willen rijden.
U betaald maandelijks een vast bedrag. Dit varieert per auto. Heeft u interesse in deze auto met of zonder financiering?
Neem dan gerust contact op (Tel: 0643175827).


Afscheid Duurtest: Nissan Juke
- Duurtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Max. vermogen | 86 kW (117 pk) |
| Max. koppel | 180 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.210 x 1.800 x 1.600 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.176 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.725 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 638 kg |
| Inhoud bagageruimte | 422 - 1.305 l |
| Inhoud brandstoftank | 46 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Actieradius | 901 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 116 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autostunter Woerden
Edisonweg 143442 AC Woerden




























