
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mitsubishi Colt
1.5 Ralliart /Airco/ER/Cruise Control
€ 5.9992010191.222 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 maart 2010 |
| APK | 30 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 19.698 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Omschrijving
Welkom bij Autogalerij Brabant!
Wij bieden u aan een origineel Nederlandse Mitsubishi Colt 1.5 uit het jaar 2010 met een nieuwe apk en een origineel km stand. Deze auto is goed onderhouden zoals u dat kunt zien. 06-08-2025 is de auto voorzien van nieuwe distributieriem vervangen. Rondom goede banden. Opties zoals: Elektrische ramen, multifunctionele stuurwiel, Airco etc. etc.
De auto rijdt en schakelt goed!
Autogalerij Brabant is al ruim 13 jaar een vertrouwd adres voor kwalitatieve gebruikte auto’s. Wij zijn gespecialiseerd in zorgvuldig geselecteerde tweedehands auto’s tegen scherpe en concurrerende prijzen. Onze geadverteerde prijs is een eerlijke meeneemprijs, waarbij een geldige APK standaard inbegrepen is. Zo waarborgen wij de basisveiligheid van iedere auto.
Elke auto wordt bij ons uitgebreid getest en gecontroleerd. Wij maken altijd een proefrit en voeren een technische controle uit, ongeacht of u wel of geen afleverpakket kiest. Zo krijgt u een auto waarvan de algemene conditie vooraf is nagekeken.
Voor extra zekerheid bieden wij optioneel afleverpakketten aan:
Afleverpakket Basis – €499
• 6 maanden garantie
• Nieuwe APK
• Vloeistoffen controle
• Professionele poetsbeurt
Afleverpakket Premium – €990
• 12 maanden volledige garantie
• Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift inclusief
• Nieuwe APK
• Professionele poetsbeurt
Zo kiest u zelf het zekerheidsniveau dat bij u past.
U bent van harte welkom bij Autogalerij Brabant voor een proefrit!
We vragen u vooraf telefonisch contact met ons op te nemen om er zeker van te zijn dat de gewenste auto nog beschikbaar is. Dit om teleurstellingen te voorkomen.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Achterbank neerklapbaar
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Extra getint glas
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/45 R16
Laadvermogen: 485 kg
Wielbasis: 250 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Beschikbare afleverpakketten:
- Basis (€ 500): Basis • 6 maanden garantie • Nieuwe APK • Vloeistoffen controle * professionele poetsbeurt
- Premium (€ 990): Premium • 12 maanden volledige garantie • Onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschrift inclusief • Nieuwe APK • Professionele poetsbeurt
Bedrijfsinformatie
- RDW erkend bedrijf
- NAP (Nationale Auto Pas)
- Inruil mogelijk (Handelsprijs)
- Geen afleveringskosten
- Deskundige controle op Apk, Vloeistoffen, Remmen, Banden en Verlichting.
- Kosteloos tenaamstelling/vrijwaring op locatie van uw auto
- Financiering mogelijkheden
Autogalerij Brabant
Elzenweg 27
5144 MB Waalwijk
0416785895 (optie 2)
0614907722 (whatsapp)
Verkoop@autogalerijbrabant.nl
www.autogalerijbrabant.nl
Openingstijden:
Ma t/m vrijdag: 09.00 - 18.00
Zaterdag: 11.00 - 16.00
Zondag: Gesloten
DISCLAIMER:
De vermelde voertuiggegevens en opties zijn met zorg samengesteld, maar kunnen afwijken van de werkelijke uitvoering. Controleer daarom altijd zelf de aanwezige opties en specificaties. Aan de inhoud van deze website kunnen geen rechten worden ontleend.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.468 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 210 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.880 x 1.700 x 1.520 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 1.035 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.520 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 160 - 900 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,4 s |
| Actieradius | 691 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,6 l/100km (1 op 11,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,8 l/100km (1 op 14,7) |
| CO2-uitstoot | 161 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Autogalerij Brabant
Elzenweg 275144 MB Waalwijk


































