

Mitsubishi Colt
1.3 Edition Two KOUFE AIRCO LMV NETTE AUTO APK 7-2027
€ 2.9952012208.741 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 juni 2012 |
| APK | 6 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 14.041 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Deze Mitsubishi Colt komt uit 2012, werd geleverd van 01-09-2009 tot 31-01-2012 en kostte toen 14.041,-. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2017 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 70 kW (95 PK) en een cilinderinhoud van 1332 cc. De personenauto heeft een topsnelheid van 180 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km u in 10,4 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,0 liter per 100 km en hij weegt 920 kg. De APK is geldig tot 06-07-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld 94,33 per kwartaal. -INRUIL IS MOGELIJK MAAR WEL TEGEN HANDELS PRIJZEN. VOOR MEER INFO KUNT U ONS MAILEN OF DIRECT BELLEN: 0651191563 Wij rekenen GEEN afleverkosten. U kunt bij ons al uw export documenten regelen inclusief verzekering, Optioneel: De kosten van 3 maanden extra garantie bedragen VA 495
Openingstijden zijn op maandag t m vrijdag van 9:00 tot 17:00, op zaterdag van 9:30 tot 16:00. Op zondag zijn we dicht. Het is mogelijk om een afspraak in te plannen buiten kantooruren, graag hiervoor even bellen. Wij raden u aan om even te bellen als u naar een auto wilt komen kijken, zo weet u zeker dat u niet voor niks rijdt. Kijk voor meer info en onze volledig voorraad op onze website: www.edkar.nl Tekstfouten voorbehouden.
Garantie: Geen aanvullende garantie
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 125 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.880 x 1.695 x 1.520 mm |
| Draaicirkel | 10,8 m |
| gewicht | 920 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.435 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 160 - 900 l |
| Inhoud brandstoftank | 47 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,4 s |
| Actieradius | 940 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | B |





