
€ 26.945
Bouwjaar | 2018 |
KM stand | 119.577 |
- AutoTrust Garantie
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
Brandstof | Benzine/ Elektriciteit |
Transmissie | Automatisch |
Carrosserie | SUV (5 deuren) |
Kleur | Grijs |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Datum eerste toelating | 23 maart 2018 |
APK | 23 maart 2026 |
BTW aftrekbaar | ja |
Import auto | ja |
Catalogusprijs | € 65.009 |
Wegenbelasting/3mnd | € 347 - € 383 |
Omschrijving
Al decennia staan Duitse merken bekend om hun ongeëvenaarde kwaliteit en prestaties. En dat geldt zeker ook voor deze Mercedes-Benz GLC-Klasse. Elektrisch rijden of liever benzine? Kiezen hoeft niet, want de hybride motor maakt het allebei mogelijk. Als we het over extra cachet hebben, moeten we zeker het lederen interieur noemen. De verwarmbare voorstoelen benadrukken nog maar eens dat we hier te maken hebben met een regelrechte verwenauto voor bestuurder en bijrijder. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Tot de uitrusting behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, warmtewerend glas, LED-dagrijverlichting, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Met de 360 graden camera, verzorgd door vier camera's, wordt rijden in drukke steden of het navigeren in nauwe ruimtes een koud kunstje. Als u 'm vraagt 'hoe gaat het?' geeft deze auto zelf het antwoord. Via de app op uw smartphone. U checkt de meters waar u maar wilt, of activeert diverse functies alvast. Met spraakbediening of de knoppen op het stuur regelt u het audio-installatiesysteem en het full map navigatiesysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. De audio-installatie biedt daarbij glasheldere ontvangst dankzij DAB-ontvangst. Omdat u nu eenmaal niet overal ogen heeft, is deze Mercedes-Benz GLC-Klasse voorzien van een achteropkomend verkeer waarschuwing die registreert wanneer de afstand tot uw achterligger te krap is. Met de climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. De uitrusting van deze auto is met regensensor, cruise control, automatisch dimmende buitenspiegels, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en bagage afdekhoes behoorlijk compleet.
In de Mercedes-Benz GLC-Klasse heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Ook is deze auto uitgerust met een systeem dat u waarschuwt wanneer u achter het stuur in slaap dreigt te vallen. Een veilige extra is de Brake Assist. Uit onderzoek blijkt dat bestuurders bij een noodstop niet het maximum uit hun remkracht halen. Met deze automatische remondersteuning wel. U bent mede dankzij hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Om deze auto echt te ervaren, moet u beslist een proefrit maken. Mail ons nu of bel ons, dan maken we snel een afspraak.
VOOR MEER FOTO'S VAN DEZE AUTO EN ONS OVERIG AANBOD ZIE ONZE WEBSITE WWW.LONK.NL
Wij zijn een no nonsense autobedrijf dat zich hoofdzakelijk bezighoudt met de in- en verkoop van vooral jong gebruikte auto’s van alle merken. Onze gevarieerde voorraad is veelal afkomstig van dealerbedrijven, verhuurbedrijven en leasemaatschappijen uit binnen- en buitenland. Daarnaast is het ook mogelijk om uw huidige auto bij ons in te ruilen. Al onze auto's staan gepoetst in onze goed verlichte en overzichtelijke showroom.
Door onze hoge omzetsnelheid, scherpe inkoop en beperkte bedrijfskosten kunnen wij onze auto's tegen scherpe prijzen aanbieden. Wij leveren onze auto's inclusief een recente APK keuring en bieden tevens diverse garantiepakketten aan. Daarnaast worden veel van onze auto’s geleverd met fabrieksgarantie.
Afleverpakket Standaard € 395,-
Mogelijk op alle auto’s
- Minimaal 6 maanden APK, indien minder dan nieuwe APK
- Poetsbeurt van binnen en buiten
- Complete controle van vloeistoffen
- Tenaamstelling kenteken
- 1 maand garantie op draaiend gedeelte van motor en versnellingsbak
Afleverpakket Plus € 595,-
Mogelijk op alle auto’s
- Nieuwe APK
- Poetsbeurt van binnen en buiten
- Kleine beurt (nieuwe olie + filter)
- Tenaamstelling kenteken
- 3 maanden garantie op draaiend gedeelte van motor en versnellingsbak
Afleverpakket Extra € 995,-
Mogelijk op auto’s van max. 10 jaar oud en max. 150.000km
- Nieuwe APK
- Poetsbeurt van binnen en buiten
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Tenaamstelling kenteken
- 6 maanden volledige garantie, maximaal 10.000km
Afleverpakket Bovag € 1.395,-
Mogelijk op auto’s van max. 8 jaar oud en max. 100.000km
- Nieuwe APK
- Poetsbeurt van binnen en buiten
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Tenaamstelling kenteken
- Mattenset
- 12 maanden Bovag garantie, maximaal 15.000km
De prijzen op viabovag.nl zijn incl. Aflverpakket Bovag!
Wij nemen alle moeite om de informatie over deze auto zo goed mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken en opties die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden!
Routebeschrijving: Snelweg A15 Afslag 37 Zetten/Andelst, Bovenaan bij de stoplichten links, beneden voor het BP Tankstation linksaf en na 30m vindt u ons aan de rechter kant.
Tot ziens bij van Lonkhuijzen Auto's!!!!
Aanvullende opties en accessoires
- Audiobediening op het stuur
- Autonomous Emergency Braking
- Bagage afdekhoes
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- connected services
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Extra getint glas
- Instructieboekjes aanwezig
- Laadkabel(s) aanwezig
- lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatiesysteem full map
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor voor en achter
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- vermoeidheids herkenning
- voorstoelen verwarmd
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2019
Modelcode: X253
Technische informatie
Actieradius: 34 km
Laadvermogen: 680 kg
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieurkleur: FABRIC (000A)
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 59 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,4 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 20 kWh/100km
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
- Afleverpakket Bovag (€ 1.395 meerprijs):
Mogelijk op auto’s van max. 8 jaar oud en max. 100.000km
- Nieuwe APK
- Poetsbeurt van binnen en buiten
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Tenaamstelling kenteken
- Mattenset
- 12 maanden Bovag garantie, maximaal 15.000km
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Range Rover Velar vs. Mercedes GLC - Dubbeltest
- Vergelijkende test
Specificaties
Brandstof | Benzine/ Elektriciteit |
Transmissie | Automatisch |
Carrosserie | SUV (5 deuren) |
Kleur | Grijs |
Aantal zitplaatsen | 5 |
Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
Aantal cilinders | 4 |
Cilinderinhoud | 1.991 cc |
Max. vermogen | 235 kW (320 pk) |
Max. koppel | 350 Nm |
Lengte x breedte x hoogte | 4.656 x 1.890 x mm |
Draaicirkel | 11,8 m |
Massa | 1.925 kg |
Max. toelaatbare massa | 2.605 kg |
Aanhangermassa geremd | 2.000 kg |
Aanhangermassa ongeremd | 750 kg |
Inhoud bagageruimte | 395 - 1.445 l |
Inhoud brandstoftank | 50 l |
Topsnelheid | 239 km/h |
Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
Actieradius | 34 km |
Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
Brandstofverbruik buitenweg | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
Brandstofverbruik gecombineerd | 2,5 l/100km (1 op 40,0) |
CO2-uitstoot | 59 g/km |
Energielabel | A |
Opties
Van Lonkhuijzen Auto's
Ambachtsweg 86673 DK Andelst