
Mercedes-Benz GLA
250 Premium Plus AUTOM/PANO DAK/CRUISE/AIRCO-ECC/CAMERA 360 gr/BLUETOOTH/XENON/LMW 19 "/STOEL VERW/USB

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 oktober 2018 |
| APK | 16 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 63.273 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
NETTE Mercedes-Benz GLA-klasse 250 Premium Plus/AMG-LINE/AUTOMAAT/PANORAMA DAK/CRUISECONTROL/AIRCO-ECC/CAMERA 360 gr/BLUETOOTH/XENON/LMW 19 INCH"/STOEL VERWARMING/USB/APK 16-10-2026/BJ 11-10-2018/MET ONDERHOUDS HISTORIE EN RESEVE SLEUTEL
VERLENGDE FABRIEKSGARANTIE 09-10-2027 / KM STAND 200.000 KM
STAAT RONDOM OP 4 GOEDE 4 ALL-SEASON BANDEN
Kilometer na kilometer, bocht na bocht levert deze Mercedes-Benz GLA-klasse 250 Premium Plus de beste rijprestaties. Exclusiviteit en sportiviteit komen samen in de AMG-styling. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. Gemak is alles. Daarom heeft deze auto een elektrisch bediend glazen panorama dak en een elektrisch bedienbare achterklep. Ervaar de weldadige warmte van de inschakelbare stoelverwarming. Xenonverlichting zorgt in het donker voor beter zicht. Ook elektrisch bedienbaar zonnescherm, AMG-styling, halflederen bekleding, warmtewerend glas, elektrische handrem en zwarte hemelbekleding zijn aan boord.
De 360 graden camera biedt een beter zicht bij slechte weersomstandigheden, waardoor u beter kan anticiperen op mogelijke gevaren. Spraakbediening verhoogt de veiligheid en het gebruiksgemak. De auto luistert naar uw instructies en volgt ze op. Vanaf elke plek contact maken met deze auto: dat kan met behulp van remote services, die u simpel activeert met uw smartphone. Voor een krachtige en natuurlijke geluidsweergave zorgt het high performance audiosysteem. De kortste weg, de zuinigste weg, de snelste weg... elke weg is te vinden met het navigatiesysteem met harde schijf. De uitrusting van deze Mercedes-Benz is met automatische airconditioning, sportstuur met schakelpaddels, DAB ontvangst, regensensor, cruise control en buitentemperatuurmeter behoorlijk compleet.
Zoals u mag verwachten van deze Mercedes-Benz GLA-klasse 250 Premium Plus is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Tijdens de rit hebt u altijd een bijrijder, want de verkeersbord-detectie leest de borden langs de weg en projecteert ze voor u op het instrumentarium. Op een kop-staartbotsing zit niemand te wachten. Daarom is de forward collision warning onderweg constant alert en berekent via een sensor de veilige afstand tot voorliggers. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. Met voorzieningen als dodehoekdetectie, accident avoidance system, frontale botsbescherming en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Als u meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio installatie premium
- Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- AMG-styling
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Elektrisch glazen panorama-dak
Veiligheid
- Bots herkenning en activatie
- Extra getint glas
Overig
- 360 GRADEN CAMERA
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
- APK
- Audio-installatie
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Camera 360
- DAB +
- Digitale onderhoudshistorie aanwezig
- Elektrische handrem
- elektrisch zonnescherm
- Extra getint glas
- garantie bespreekbaar
- Glazen schuif-/kanteldak
- Half leder half Alcantara bekleding
- hoofdsteunen actief
- lichtmetalenwielen 19 inch
- Limit
- Mbux
- Navigatie full map + hard disk
- Park Assist
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Schuif/open dak
- signaal vergeten verlichting
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Usb aansluiting
- variable interval ruitenwisser
- vloermatten amg
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
- Zwarte hemel
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/45 R19
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Inruil bespreekbaar
VOOR MEER INFORMATIE OVER DEZE AUTO OF OM EEN AFSPRAAK TE MAKEN KUNT U BELLEN/APPEN MET HET TEL NUMMER 06-36223563
Wij doen onze uiterste best om de informatie op deze internetsite zo exact en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden! Bel voor meer informatie of een bezichtiging naar Albert Booij
Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend
OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN WERKEN WIJ OP AFSPRAAK
WIJ KUNNEN ZELF UW NIEUWE AUTO TENAAMSTELLEN EN U EVENTUELE INRUIL AUTO VRIJWAREN
U BENT VAN HARTE WELKOM IN RENSWOUDE
MVG ALBERT BOOIJ

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.420 x 1.800 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.415 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.025 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 421 - 1.235 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,6 s |
| Actieradius | 724 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 169 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
Autobedrijf Booij B.V.
Utrechtseweg 223927 AV Renswoude











































