

Mercedes-Benz GLA
180 Business Solution AMG Navigatie | Climate control
€ 22.500201966.234 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 augustus 2019 |
| APK | 30 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 41.223 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
De Mercedes-Benz GLA-klasse belichaamt de hoogste klasse, zichtbaar in zijn stijlvolle belijning en luxueuze binnenkant. Dit is zoals u van een typische Duitse auto kan verwachten. Voor de echte liefhebber is de AMG-styling natuurlijk een dikke plus. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Tijdens gure dagen is het prettig zitten in de verwarmbare voorstoelen. Comfortabel zitten, ook als de rit onstuimig is? Dat kan met de sportstoelen. Natuurlijk behoren 19 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, AMG-styling, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Met een gerust hart achteruitrijden? Dat kan, dankzij de achteruitrijcamera. Wat is de onderhoudsstatus van deze auto? U checkt het snel, simpel en overal via uw smartphone. Met de knoppen op het stuur regelt u het audio-installatiesysteem en het full map navigatiesysteem, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. De regensensor regelt zelf de optimale snelheid van de ruitenwissers zodat u dat niet zelf hoeft te doen. Ook sportstuur met schakelpaddels, cruise control en automatisch dimmende binnen- en buitenspiegels zijn aan boord.
In de Mercedes-Benz GLA-klasse heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Mindert een voorligger onverwachts te veel vaart, dan komt de forward collision warning in actie en waarschuwt meteen. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. In deze Mercedes-Benz vinden we verder een hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Hebt u interesse in deze auto? Neem nu contact met ons op en we zetten hem klaar voor een proefrit.
Modelreeks: 2017 - 2020
Modelcode: X156
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Fabric/ imitation leather/ microfiber - Black/ anthracite (651A)
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,3 l/100km (1 op 15,9)
CO₂-uitstoot (NEDC): 144 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Garantie: Wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.460 x 1.800 x 1.494 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.335 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Inhoud bagageruimte | 421 - 1.235 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 s |
| Actieradius | 793 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| CO2-uitstoot | 144 g/km |
| Energielabel | E |




