

Mercedes-Benz GLA
180 Business Solution AMG Night Upgrade 1e eigenaar!
€ 19.2502019181.627 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 mei 2019 |
| APK | 29 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 46.358 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Zeer nette en sportief uitgevoerde Mercedes-Benz GLA 180 Business Solution AMG met een complete uitrusting en een krachtige, comfortabele rijbeleving. Dankzij het stijlvolle AMG-pakket en de fraaie 19 inch AMG lichtmetalen velgen heeft deze GLA een dynamische en luxe uitstraling.
De auto is voorzien van talrijke comfortabele opties, waaronder stoelverwarming, climate control, navigatie, cruise control en een achteruitrijcamera. De half lederen bekleding zorgt voor een hoogwaardige uitstraling van het interieur, terwijl de elektrisch bedienbare achterklep extra gebruiksgemak biedt.
Daarnaast beschikt deze Mercedes over een afneembare trekhaak, waardoor hij ook praktisch uitstekend inzetbaar is voor bijvoorbeeld een fietsendrager of aanhanger.
Deze Mercedes-Benz GLA 180 combineert het hogere zitcomfort van een SUV met de sportieve uitstraling van het AMG-pakket en de luxe die u van Mercedes-Benz mag verwachten.
Een complete en representatieve premium SUV met een zeer aantrekkelijke uitstraling en een rijke uitrusting.
Neem vrijblijvend contact op met Koekoek Automotive voor meer informatie of een proefrit.
Modelreeks: 2017 - 2020
Modelcode: X156
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Fabric/ imitation leather/ microfiber - Black/ anthracite (651A)
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
CO₂-uitstoot (NEDC): 146 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Garantie: 1 maand garantie
Garantie: 1 maand
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.460 x 1.800 x 1.494 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.335 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Inhoud bagageruimte | 421 - 1.235 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,7 s |
| Actieradius | 781 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,4 l/100km (1 op 15,6) |
| CO2-uitstoot | 146 g/km |
| Energielabel | E |




