

Mercedes-Benz GLA
180 Business Solution
€ 16.499201899.002 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 februari 2018 |
| APK | 6 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 39.297 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Deze Mercedes-Benz GLA-klasse komt uit 2018, werd geleverd van 09-01-2017 tot 30-06-2018 en kostte toen € 39.297,-. Deze geïmporteerde personenauto staat sinds 2021 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 90 kW (122 PK) en een cilinderinhoud van 1595 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 200 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 9 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,7 liter per 100 km en hij weegt 1295 kg. De APK is geldig tot 06-05-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 205,25 per kwartaal.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 645 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Antraciet
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Maandag t/m vrijdag geopend van 10:00 uur t/m 17:00 uur en zaterdag van 10:00 uur t/m 15:00 uur.
We zijn vaak onderweg om onze snel wisselende voorraad aan te vullen, dus is het verstandig om altijd even te bellen voordat u langs komt.
OOK OP AFSPRAAK MOGELIJK NA SLUITING TIJD
Tel: 0644100491
Mailen, smsen of whatsappen kan ook. Kijk voor onze totale voorraad op www.wmautomotive-berging.nl
Wmautomotive heeft continue nieuwe aanvoer, tegen zeer scherpe prijzen. Inruil van uw auto, boot, caravan, motor is mogelijk.
Kom gerust even langs.
internet prijzen zijn vaste meeneem prijzen
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.417 x 1.804 x 1.494 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 421 - 1.235 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Actieradius | 877 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,6 l/100km (1 op 13,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| CO2-uitstoot | 133 g/km |
| Energielabel | D |




