
Mercedes-Benz CLA
Shooting Brake 200 Business Solution AMG | PANO | MEMORY | BURMESTER | SFEERVERL. | STOELMASSAGE |

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 januari 2021 |
| APK | 18 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 49.114 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
PRIJS IS RIJKLAAR AFGELEVERD.! INCLUSIEF BOVAG GARANTIE.!
Auto is volledig 1e lak, origineel Nederlands geleverd.
Staat op 4 z.g.a.n allseason banden!
Bellen voor beschikbaarheid! ( op afspraak ) 0591-31240
Het is een nette en comfortabele auto, deze Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake, hij heeft 138820 kilometer gelopen. Grijze muizen zijn er al genoeg. Daarom heeft deze auto een lekker pittige AMG-styling. De uitstekende prestaties van deze auto komen van de viercilinder benzinemotor en de automatische transmissie. Essentiële functies activeren gaat met één druk op de knop: bij het elektrisch bediende glazen panorama dak én de elektrisch bedienbare achterklep. Dankzij de elektrische stoelbediening is het gemakkelijk om de optimale zitpositie te vinden. Vergeet halogeen; deze koplampen gebruiken de allernieuwste matrix LED-technologie met maximale lichtopbrengst zonder de tegenligger te hinderen. Tot de uitrusting van deze Mercedes-Benz behoren ook 18 inch lichtmetalen velgen, AMG-styling, warmtewerend glas, zwarte hemelbekleding, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Stel de interface voor uw cockpit naar wens in met het digitale dashboard van deze auto. Een vergeten muurtje, een verborgen paaltje? Dat gebeurt niet meer, dankzij de achteruitrijcamera. Het infotainmentsysteem bedient u met uw vingers of met uw stem, met dank aan de geïntegreerde stembediening. Een slim verborgen extra is de elektrisch inklapbare trekhaak. Mocht zich een probleem voordoen, dan krijgt u via remote services op uw smartphone te zien wat er precies aan de hand is, waar u ook bent. Met navigatiesysteem met harde schijf, airconditioning thermotronic, schakelpaddles aan het stuur, digitale radio, regensensor en cruise control is deze Mercedes-Benz helemaal compleet.
In de Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Kop-staartbotsingen vormen een belangrijk deel van de meest voorkomende aanrijdingen. De forward collision warning van deze auto voorkomt zulke botsingen geheel of reduceert de ernst van de schade aanzienlijk. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als vermoeidheidsherkenning, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neemt u snel contact met ons op?
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- AMG-styling
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Speciale kleur
- Trekhaak uitklapbaar
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio-installatie
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Aluminium interieur afwerking
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- (632)
- 18" tienspaaks lichtmetalen velgen (RQT)
- kunstlederen/stof bekleding
- Mercedes-Benz navigatie (365)
- Panoramaschuifdak (413)
- Rijstrooksensor met correctie
- Smartphone-integratiepakket (14U)
- Stoelverwarming voor (873)
- Thermotronic (581)
- (550)
- Achterbankleuning 40/20/40 neerklapbaar (287)
- Business Plus-pakket (Elektrisch glazen panorama-dak, Audio-installatie, Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Matrix led koplampen)
- Business Solution Plus (DC3)
- Digitale radio (537)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Matrix led koplampen
- schakelpaddles
- Sfeerverlichting in 64 kleuren (877)
- Sierdelen dwarsgeslepen aluminium licht (H44)
- Variabele stuuroverbrenging
- Viervoudig verstelbare lendensteun (U22)
- Widescreen cockpit (458)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2019 - dec. 2021
Modelcode: X118
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 660 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Gerdes Mr Ovingkanaal OZ 1A 7891EV KLAZIENAVEEN, NL 0591-312420 http://www.autobedrijfgerdes.nl info@autobedrijfgerdes.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Bedrijfsinformatie
Autobedrijf Gerdes is een echte dorpsgarage en opgericht in 2005 door Harold Gerdes. Harold is al bijna 30 jaar actief in de autobranche en heeft het bedrijf de afgelopen jaren flink gemoderniseerd en uitgebreid. Met onze vijf collega's en moderne apparatuur kunnen wij iedereen tot dienst zijn. Ons enthousiaste team besteed veel zorg en aandacht aan alles in en rond uw auto.
Onze klanten komen graag binnen wandelen voor een praatje of een kopje koffie, iets waar we erg trots op zijn! Klantvriendelijkheid en gastvrijheid staan bij ons dan ook hoog in het vaandel. Daarom houden wij van een laagdrempelige en transparante bedrijfsvoering. Zo weet u altijd precies waar u aan toe bent.
Wij zijn ook erkend BOVAG-bedrijf. Hierdoor bent u verzekerd van uitstekende service. Wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kunt. Het BOVAG-keurmerk staat voor betrouwbaarheid, kwaliteit en garantie.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Autobedrijf Gerdes niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. zoals bijvoorbeeld de opties of andere informatie !Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 121 kW (165 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.700 x 1.860 x 1.440 mm |
| gewicht | 1.365 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.025 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Inhoud bagageruimte | 505 - 1.370 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 226 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,4 s |
| Actieradius | 796 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 143 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf Gerdes
Mr Ovingkanaal OZ 17891 EV Klazienaveen


















































