

Mercedes-Benz CLA
200 Shooting Brake AMG PANO SFEERV.
€ 25.990202091.916 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 7 februari 2020 |
| APK | 10 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
Beknibbelen op kwaliteit en prestaties mag natuurlijk wel. Maar het hoeft niet! Als u hoge eisen stelt aan een auto, komt u onvermijdelijk uit bij Mercedes. 'The best or nothing'. Een viercilinder motor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. Ook in de winter en als het koud is, heeft u het snel weer warm dankzij de stoelverwarming in deze auto. De elektrisch bedienbare achterklep opent met een druk op de knop. Zicht, licht en toch dicht! Een geweldige rijervaring met het glazen panoramadak. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 18 inch lichtmetalen velgen, led-koplampen, Agility control-onderstel, zwarte hemelbekleding, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
De achteruitrijcamera laat duidelijk zien hoeveel ruimte u nog heeft bij het inparkeren. De regensensor is alert op iedere druppel op de voorruit en stuurt het ruitenwissersysteem aan naar gelang de hoeveelheid neerslag. De cruise control heeft een feilloos geheugen. Als u even vaart heeft geminderd, bent u na één klik weer op de oude snelheid.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Dreigt u onbedoeld buiten de rijstrook te gaan, dan waarschuwt de lane assist.
Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Mercedes-Benz voor een proefrit reserveren.
Wij zijn aangesloten bij BOVAG. U heeft zelf de keuze om het BOVAG-pakket tegen meerprijs af te sluiten. Uit ervaring weten wij dat elke klant andere eisen en wensen heeft met betrekking tot de garantie bij aankoop van een occasion. Daarom bieden wij niet alle occasions standaard met BOVAG-garantie aan, maar bent u vrij om hier zelf een keuze in te maken. Wij leveren alle auto’s standaard met het basispakket.
Basispakket :
- Geldige APK
- Vloeistof controle
- Poetsbeurt
Het BOVAG-pakket: uw garantie voor zekerheid, tegen een vanafprijs van slechts €990,-.
Dit pakket omvat:
- 12 maanden BOVAG-garantie
- Nieuwe / recente APK bij aflevering
- Tenaamstelling van het voertuig
- Vloeistof controle
- Onderhoudsbeurt
- Professionele poetsbeurt
Wij maken ook export documenten / We also make export documents / Wir machen auch export dokumenten
Voor trailer: € 60,- / For Trailer: € 60,- / Fur Trailer: € 60,-
Met 15 dagen verzekering en nummerplaten: € 160,- / With 15 days insurance and export numbers: € 160,- / Mit 15 tagen versicherung und export schilden: € 160,-
Voorkom teleurstelling en bel ons voor vertrek als er geen afspraak is gemaakt. Zo kunnen we ervoor zorgen dat we u de best mogelijke service bieden.
Ondanks onze grote zorgvuldigheid kunt U aan deze advertentie geen rechten ontlenen en zijn alle gegevens onder voorbehoud van (type)fouten.
Omaan Automotive
Antwerpsestraatweg 262
4624 JK Bergen op Zoom
T: 0164-785811
M: 06-10099008
E: info@omaanautomotive.nl
Wielbasis: 2.729 cm
Emissieklasse: Euro 6d
Aantal sleutels: 2
Referentienummer: 5198
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | voorwielaandrijving |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| gewicht | 1.445 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Topsnelheid | 226 km/h |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 124 g/km |




