

Mazda MX-30
e-SkyActiv 145 First Edition 36 kWh | Dealeronderhouden
€ 14.245202052.902 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 11 november 2020 |
| APK | 11 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 33.100 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 196 - € 214 |
Elektrisch rijden is ontspannen rijden. Achter het stuur van deze Mazda MX-30 kun jij je in alle rust concentreren op de weg. We hebben het hier over een dealeronderhouden auto uit 2020, hij heeft 52902 kilometer op de teller staan. Dankzij de automatische transmissie en elektrische aandrijving, navigeer je gemakkelijk door het verkeer. Deze Mazda MX-30 legt bestuurder én bijrijder compleet in de watten met de verwarmbare voorstoelen. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter en in delen neerklapbare achterbank.
Parkeer en kijk niet om! De achteruitrijcamera doet dat voor je. Met adaptive cruise control houdt deze auto automatisch afstand tot jouw voorligger. Mocht zich een probleem voordoen, dan krijg je via remote services op je smartphone te zien wat er precies aan de hand is, waar je ook bent. Wat wil je onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het navigatiesysteem is met het audio-installatiesysteem gecombineerd. Je wilt van richting veranderen, een tegenligger lijkt daarbij in jouw voorgenomen baan te komen? Dan reageert de kruisend verkeer detectie direct om een aanrijding te vermijden. De uitrusting van deze Mazda is met electronic climate control, DAB ontvangst, regensensor, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur behoorlijk compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie in deze Mazda. Met het Lane-keeping systeem kom je nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Elke auto heeft een of meer blinde vlekken. De actieve dodehoekdetectie waarschuwt als er gevaar voor een aanrijding bestaat. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als head-up display, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist, vermoeidheidsherkenning en bandenspanningcontrolesysteem, ben je steeds veilig onderweg.
Bij een goede occasion als deze hoort natuurlijk ook een tellerrapport van Nationale Autopas. Zullen we 'm even voor je klaarzetten? Neem nu contact op voor een proefrit!
Modelreeks: okt. 2019 - dec. 2020
Actieradius: 200 km
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 499 kg
Wielbasis: 267 cm
Accutype: lithium-ion
Accu laadsnelheid: 39 km actieradius per uur
Accu snellaadsnelheid: 186 km actieradius per uur
Interieurkleur: Antraciet
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 19 kWh/100km
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Louwman Mazda Rijen Parallelweg 49 5121LD RIJEN, NL 0135959190 http://www.louwman.nl marketing@louwman.nl
Laadtijd normaal stopcontact: 09:51
Laadtijd aan krachtstroom aansluiting 3 fase: 01:36
Bruikbare accucapaciteit: 33.73 kWh
Ingeschatte actieradius: 193 km
Ingeschat verbruik: 20.26 kWh/100km
Actieradius praktijk zomer: 148 km
Actieradius praktijk winter: 128 km
Verbruik praktijk zomer: 19.94 kWh/100km
Verbruik praktijk winter: 23.88 kWh/100km
Verbruik combinatierit: 173 kWh/100km
Wij zijn Louwman.
100 jaar geleden zijn we begonnen met een passie om mensen te bewegen. Wij zijn een familiebedrijf dat zich niet laat leiden door de waan van de dag en altijd kiest voor lange termijn relaties met klanten, leveranciers en personeel.
Wij begrijpen dat het laten onderhouden, repareren of kopen van een auto al spannend genoeg is. Dat doen wij daarom zonder fratsen, gebaseerd op vertrouwen. We kiezen er bewust voor om alles wat we doen buitengewoon goed te doen. We kunnen daarvoor bouwen en vertrouwen op onze mensen. Dat is de reden dat onze klanten graag bij ons terugkomen.
Onze belofte aan jou is dat wij mobiliteit leuker, beter en makkelijker maken. Voor iedereen, een leven lang, in elke situatie en met elke vorm van vervoer. Mobility for life.
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Louwman Mazda Tilburg niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | Automatisch |
| Max. vermogen | 107 kW (146 pk) |
| Max. koppel | 271 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.400 x 1.800 x 1.560 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.620 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.119 kg |
| Inhoud bagageruimte | 366 - 1.171 l |
| Topsnelheid | 140 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,7 s |
| Actieradius | 200 km |
| Energielabel | A |





