

Mazda 2
1.3 BIFUEL Navigator GT 1e Eigenaar - Navi - Airco - Leuke Auto
€ 4.4902012149.886 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Lpg |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 12 april 2012 |
| APK | 12 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 16.190 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 157 - € 167 |
Mazda 2 1.3 BIFUEL Navigator GT 1e Eigenaar - Navi - Airco - Leuke Auto
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Mazda 2 1.3 BIFUEL Navigator GT 1e Eigenaar - Navi - Airco - Leuke Auto.
Zeer leuke en zuinige Mazda 2 Navigator GT op LPG G3. Deze auto is afkomstig van de 1e eigenaar, een gecombineerd van slechts 1L op 15.9km tegenover 39 euro wegenbelasting! De auto rijdt en schakelt goed zonder storingslampjes. Zowel van binnen als van buiten in keurige staat, geen schades. Uiteraard enkele lichte gebruikerssporen.
Het betreft een zeer complete Navigator GT uitvoering, deze beschikt naast de standaard opties oa over stoelverwarming, lederen multifunctioneel stuurwiel, elektrisch bedienbare ramen voor en achter, climate control (airco), 5 deurs uitvoering, lichtmetalen velgen, trekhaak enz..... Alle opties werken uiteraard naar behoren.
Bij 144.000km heeft de Mazda nog een onderhoudsbeurt gehad bij de dealer, volgende service is pas weer bij 164.000km. De Mazda 2 heeft nu 149.886km gereden, logische nationale autopas is aanwezig. De auto staat op 4 goede banden. De Mazda heeft een geldige APK keuring tot en met 12-04-2027. Boekjes en 2 sleutels zijn aanwezig. Kortom een leuke en zeer complete Mazda 2 1.3 origineel op LPG/G3.
Highlights:
Gemiddeld verbruik van 1l op 15.9km.
LPG G3 installatie, super goedkoop tanken!
Slechte 53,- euro wegenbelasting per maand.
Afkomstig van de 1e eigenaar.
Financial lease en financiering tegen gunstige tarieven is mogelijk, bel of mail voor de mogelijkheden.
Eenvoudig zelf uw financiering aanvragen via onze eigen site.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk. Wij nemen uw inruil voorstel uitsluitend in behandeling als u de foto's + een prijsindicatie stuurt. Dit kan zowel mobiel (whatsapp) als via de Marktplaats chat.
Altijd bellen voor vertrek (de auto kan reeds verkocht zijn)
Voor meer informatie en foto's kunt u bellen/whatsappen naar 0522-202177
'S avonds en 's weekends bezichtigen en overschrijven is bij ons mogelijk.
Alle moeite is genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. De optieslijst wordt automatisch gegenereerd, dit kan dus afwijken. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Adres kantoor:
Autobedrijf N. Drost
De Wiede Akker 7
7961 ED Ruinerwold
0522-202177
niekdrost1@hotmail.com
Adres 2e opslag:
Heuilaan 5
7961 EC, Ruinerwold
www.autobedrijfndrost.nl
| Brandstof | Lpg |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.349 cc |
| Max. vermogen | 62 kW (84 pk) |
| Max. koppel | 121 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.920 x 1.695 x 14.750 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 971 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.485 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 250 - 787 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,6 s |
| Actieradius | 843 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | A |





