

Lynk & Co 01
1.5TD 261pk PHEV 7DCTH, Panorama dak, Adaptive cc, Carplay
€ 22.925202257.020 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 januari 2022 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Betrouwbaar in kwaliteit, een topper in rijprestaties en qua conditie in blakende vorm. Deze LYNK & CO 01 staat voor u klaar! Met deze motor haalt u veel kilometers uit een tank brandstof. De verwarmbare voorstoelen zijn een weldaad voor rug en schouders. Het glazen panoramadak zorgt voor een onovertroffen uitzicht.
Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. Met keyless entry kunt u portieren ontgrendelen zonder dat u de sleutel in uw hand houdt.
In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen.
Meer weten over deze auto? U bent van harte welkom om hem te komen bekijken.
Constructiejaar: 2022-01
Wielbasis: 2.734 cm
Interieurkleur: Zwart
Beschikbare afleverpakketten:
Kenteken: #77300
Auto Melse is ruim 50 jaar een vertrouwde partner als het gaat om uw mobiliteit. Wij onderhouden alle merken en zijn erkend Ford Professional. Kijk voor onze afleverpakketten op koolemelse.nl Ondanks het feit dat iedere advertentie met zorg door ons wordt samengesteld, is het altijd mogelijk dat deze licht afwijken. Controleer daarom altijd of de opties die voor u van doorslaggevend belang zijn, daadwerkelijk op de auto zitten. Koole & Melse kan hier achteraf niet voor aansprakelijk gesteld worden.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | voorwielaandrijving |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.477 cc |
| Max. vermogen | 193 kW (263 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 45.410 x 21.410 x 16.940 mm |
| gewicht | 1.879 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |





