

Lynk & Co 01
1.5TD 261pk PHEV 7DCTH
€ 31.95020255.407 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 3 juni 2025 |
| APK | 3 juni 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 42.000 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Alle technologie in de Lynk & Co 01 is er op gericht om uw rit veilig en gemakkelijk te laten verlopen. De kilometerstand van deze dealeronderhouden auto is laag, slechts 5407. De auto is van bouwjaar 2025. De aandrijving van deze Lynk & Co wordt verzorgd door een driecilinder motor en een automatische transmissie. Tijdens koude winterdagen verjaagt uw stoelverwarming de kou en maakt het rijden heerlijk comfortabel. Het interieur lijkt groter en ruimtelijker dankzij het glazen panoramadak.
De sensor van de keyless entry herkent u van dichtbij en ontgrendelt de auto alvast voor u.
De Lynk & Co 01 is uw trouwe partner onderweg, want hij houdt continu voor u de situatie op en om de weg in de gaten. Volautomatische veiligheidssystemen kunnen daarbij ingrijpen om u voor gevaarlijke situaties te behoeden.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze Lynk & Co te reserveren.
Constructiejaar: 2025-11
Laadvermogen: 496 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieurkleur: Donker grijs
Emissieklasse: Euro 6
Onze internet verkoopprijs is INCLUSIEF afleveringskosten, minimaal 12 maand APK en natuurlijk service met een glimlach. Bij ons staat de koffie altijd klaar.
Dus geen verborgen en/of bijkomende kosten achteraf !!!
De inhoud van deze site is met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Aan het lezen van deze informatie kunnen geen rechten ontleend worden. De makers van de site achten zich in geen enkel geval schuldig bij eventuele schade in welke vorm dan ook die ontstaan zou zijn door onjuiste informatie op onze site of een verkeerde interpretatie van deze informatie.
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.477 cc |
| Max. vermogen | 132 kW (180 pk) |
| Max. koppel | 265 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.540 x 2.140 x 1.690 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.854 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 466 - 1.213 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| CO2-uitstoot | 24 g/km |
| Energielabel | A |





