

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 februari 2023 |
| APK | 13 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 44.882 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Omschrijving
Deze bomvolle luxe Lynk & Co bevat een apk tot 2-27 en is altijd goed onderhouden. auto verkeerd in een uiterst nette en strakke staat.
U rijdt gemakkelijk, comfortabel en zonder zorgen met deze Lynk & Co 01. Een driecilinder motor en een automatische transmissie zorgen voor de uitstekende prestaties van deze auto. Tijdens koude winterdagen verjaagt uw stoelverwarming de kou en maakt het rijden heerlijk comfortabel. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Overdag een weidse zichthoek en 's avonds het lichtspel in de binnenruimte: dat geeft het glazen panoramadak! Tot de uitrusting behoren ook 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportinterieur, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Wat ook opvalt, is de strakke en overzichtelijke informatie die het digitale dashboard levert. Dankzij de 360 graden camera kunt u zowel de voor- als achterzijde van het voertuig in het oog houden, wat bijdraagt aan een veiligere rijervaring. Adaptive cruise control is veilig en comfortabel. De snelheidsregelaar houdt automatisch afstand tot het voertuig dat voor u rijdt. Spraakbediening herkent uw stem en voert opdrachten uit terwijl u beide handen aan het stuur houdt. Het navigatiesysteem zorgt ervoor dat u altijd de juiste en snelste route vindt. Met achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en keyless entry is deze Lynk & Co helemaal compleet.
In de Lynk & Co 01 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. In het instrumentarium ziet u tijdens de rit ook de belangrijkste verkeersborden aangegeven, die de auto automatisch voor u leest. Een camera houdt de juiste koers binnen de rijstrook in de gaten en het Lane-keeping systeem corrigeert bij afwijkingen. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, accident avoidance system, hill hold functie, brake assist en vermoeidheidsherkenning steeds veilig onderweg.
U bent nieuwsgierig? Bel of mail ons dan direct om een proefrit met deze Lynk & Co te reserveren.
**12 MAANDEN GARANTIE MOGELIJK**
U kunt bij ons ook uw auto aankopen doormiddel van een financiering in samenwerking met DMF krediet!
Deze uiterst nette en technisch goed gecontroleerde occasion is klaar voor een nieuwe eigenaar!
Onze occasions krijgen indien nodig een nieuwe APK en een service beurt bij aflevering.
Om teleurstellingen te voorkomen, gelieve even contact opnemen voor u vertrekt voor een bezichtiging/proefrit met onze afdeling verkoop 072-5719110 / 06-45766312 (ook via whatsapp)
Heeft u geen tijd of kunt u niet naar ons toe komen? dan zijn wij bereid (in overleg) om uw nieuwe auto bij u thuis af te leveren!
Proefrit aan huis is mogelijk (in overleg)
Wij houden geen auto's vast zonder bezichtiging en/of aanbetaling. ( Wegens slechte ervaringen. )
Wij zien u graag bij Autoservice Beco.
Wij verkopen diverse occasions die afgeleverd worden met nieuwe APK en eventuele Autotrust Garantie.
INRUIL VAN UW OUDE AUTO IS ALTIJD MOGELIJK!
Voor onze voorraad occasions neemt u een kijkje op www.autoservicebeco.nl
Kom gerust eens langs en bespreek de mogelijkheden onder het genot van een kopje koffie.
Bel voor een afspraak met de afdeling verkoop 072-5719110 / 06-45766312 (ook via Whatsapp)
Bennie Vontsteen.
Afdeling in/verkoop.
Ons adres:
De Overtoom 16.
1703RE Heerhugowaard.
Autoservice Beco.
Wij zijn te herkennen aan de grote gele en blauwe vlaggen.
Autoservice Beco is al bijna 30 jaar een begrip.
de optielijst is informatief en niet bindend kunnen kleine afwijkingen bevatten.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie full map
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
Veiligheid
- Achteruitrij assistent
- Dashboardcamera
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
Overig
- 5 Personen mogelijk
- Adaptief Cruise Control
- Afwijkende dakkleur
- Apple Carplay + Navi
- Bomvol Luxe Opties!
- File-assistent
- Goed onderhouden
- ijskoude airco
- Kuipstoelen
- Nederlandse Auto met N.A.P.
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeercamera voor en achter
- Parkeersensoren rondom
- Parkeersensoren voor en achter
- trekhaak mogelijk!
- Voor meer info even bellen
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/45 R20
Laadvermogen: 496 kg
Wielbasis: 273 cm
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 25,5 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Onze Service: Onze occasions worden altijd afgeleverd met een nieuwe APK, vloeistoffen controle, (2 maanden huisgarantie op draaiende delen van de motor en versnellingsbak voor occasions vanaf EUR2500,-en 200.000km) en eventuele uitbreiding van uw garantie is mogelijk van 6, 12 of soms wel tot 24 maanden! Onze extra service aan u is dat uw APK keuring het volgende jaar gratis is!

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1.477 cc |
| Max. vermogen | 132 kW (180 pk) |
| Max. koppel | 265 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.540 x 1.860 x 1.690 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.854 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.350 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 466 - 1.213 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 69 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,2 l/100km (1 op 83,3) |
| Energielabel | A |
Opties
Autoservice Beco
De Overtoom 161703 RE Heerhugowaard




























