

Kia Picanto
1.0 DPi DynamicLine
€ 9.299202077.333 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 20 oktober 2020 |
| APK | 5 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 14.915 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
**Kia Picanto 1.0 DPi DynamicLine | Achteruitrijcamera | Apple CarPlay | Cruise Control**
**2020 | Wit | Handgeschakeld**
**Over deze Kia Picanto**
Een compacte stadsauto met een stijlvolle uitstraling en een rijkelijke uitrusting, dat is deze Kia Picanto 1.0 DPi DynamicLine uit oktober 2020. Of je nu op zoek bent naar een betrouwbare auto voor dagelijks gebruik of een comfortabele metgezel voor langere ritten, deze Picanto biedt het allemaal. Met zijn lichte carrosserie en zuinige motor geniet je van een brandstofverbruik van slechts 4.8 liter per 100 kilometer!
Uiteraard is deze witte hatchback voorzien van tal van hedendaagse gemakken. Denk bijvoorbeeld aan Apple CarPlay/Android Auto, een achteruitrijcamera, cruise control en een volledig digitaal instrumentenpaneel. De Picanto beschikt daarnaast over een airco, Bluetooth connectiviteit, lichtmetalen velgen (14”), spraakbediening en DAB-radio. Andere features zoals elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, hill hold functie en Autonomous Emergency Braking verhogen het comfort en de veiligheid.
Met zijn 49 kW (67 PK), een topsnelheid van 161 km/u, een acceleratie van 0-100 km/u in 14,6 seconden en een handgeschakelde transmissie voelt deze Kia soepel en responsief aan. De achterbank is in delen neerklapbaar, waardoor deze auto ook verrassend ruim en praktisch is. Alles bij elkaar een ideale combinatie van stijl, gebruiksgemak en een efficiënte aandrijving.
**Waarom kiezen voor deze Kia Picanto?**
- Origineel Nederlands geleverd
- Slechts 974 kg rijklaargewicht
- Goede staat en altijd goed onderhouden
- APK geldig tot november 2026
**Kom langs en overtuig jezelf van de kwaliteit en het comfort dat deze Kia Picanto te bieden heeft. Boek nu een proefrit en ervaar het zelf!**
Disclaimer:
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of (gedeeltelijk) onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/55 R15
Laadvermogen: 446 kg
Wielbasis: 240 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Super leuk dat jij een auto hebt gezien bij Maiko Cars Automotive , bij ons staat passie en kennis hoog in het vaandel. Bij Maiko Cars Automotive doen we eerlijk zaken, hebben we persoonlijk contact en zorgen we voor de juiste aankoop!
Onze auto’s mogelijk geleverd met 1 Jaar BOVAG Garantie . We kunnen u eventueel verlengde garantie aanbieden.
Ons aanbod bestaat uit jong gebruikte auto’s, met lage kilometerstanden en zeer rijk uitgerust tot aan de opties. Mocht uw gewenste model en/of uitvoering toch niet in ons huidige collectie staan, dan gaan wij ook graag voor u op zoek. Wij kunnen voor u het complete proces van aankoop verzorgen.
*** FINANCIERING NODIG? REGELEN WIJ VOOR U ( ook voor ZZ Pers ) ***
*** Bovag Garantie ***
*** RDW ERKEND ***
*** VWE ERKEND ***
*** NAP ERKEND ***
Proefrit maken? Natuurlijk! Bel ons voor een afspraak en hij staat klaar.
Inruil en financiering is mogelijk.
Vraag naar de mogelijkheden. We zijn via whatsapp en telefonisch bereikbaar op 050-7001583 en op 06-24601260.
Bent u overdag of doordeweeks niet in de gelegenheid een afspraak te plannen om een auto te bezichtigen? Wij zijn ook in de avonden en weekenden en zondag op afspraak beschikbaar om een bezichtiging in te plannen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 49 kW (67 pk) |
| Max. koppel | 96 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.600 x 1.490 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 874 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.320 kg |
| Inhoud bagageruimte | 255 - 1.010 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,6 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 94 g/km |
| Energielabel | B |





