

Kia Picanto
1.0 DPi DynamicLine
€ 12.950202195.420 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 17 augustus 2021 |
| APK | 17 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 17.210 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Kia Picanto 1.0 Automaat incl. onderhoudsbeurt en garantie pakket
Kia Picanto 1.0 DPi DynamicLine
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
AUTOBERDIJFDEZWETTE
Sinds 1993 gevestigd in Feanwâlden Openingstijden: Maandag t/m vrijdag 9.00-17.00h. Zaterdag 10.00-16.00h. Prijswijzigingen en zetfouten voorbehouden.
***Kia Picanto 1.0 Automaat
Incl. grote onderhoudsbeurt
Incl.garantie pakket***
Met een auto als deze Kia Picanto komt u absoluut goed voor de dag. Deze auto uit 2021 heeft 95420 kilometer gereden. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Ook 14 inch lichtmetalen velgen en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
Snelheid, brandstofinfo, noem maar op. Het digitale dashboard houdt u permanent op de hoogte. Goed en overzichtelijk. Een vergeten muurtje, een verborgen paaltje? Dat gebeurt niet meer, dankzij de achteruitrijcamera. Een veiligheidsverhogende optie is de ingebouwde spraakbediening. Terwijl u uw ogen op de weg houdt, bedient u de auto met uw stem. Met de DAB-ontvanger luistert u naar glasheldere digitale radio. Voor de lange ritten is de cruise control een verademing. Deze auto is voorzien van airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Kia te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.
Kijk ook voor onze andere Occasions op www.autobedrijfdezwette.nl
Wij hanteren GEEN afleveringskosten.
Bovendien staan wij in voor de juistheid van de vermelde bouwjaren en kilometerstanden.
Garantie en Financiering mogelijk
Voor nadere informatie kunt u ons bellen en/of geheel vrijblijvend een bezoek brengen aan ons bedrijf gevestigd:
Autobedrijf de Zwette
De Zwette 3e
9269RC Feanwalden
0511476115
info@carwashdezwette.nl
autobedrijfdezwette.nl/
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 49 kW (67 pk) |
| Max. koppel | 96 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.600 x 1.485 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 877 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.320 kg |
| Inhoud bagageruimte | 255 - 1.010 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 15,9 s |
| Actieradius | 673 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 100 g/km |
| Energielabel | B |





