

Kia Picanto
1.2 ISG Comfort Pack Metallic lak | Bovag garantie | Lage km stand | NAP
€ 6.495201245.358 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 27 juni 2012 |
| APK | 7 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 11.340 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Tweede eigenaar, lage kilometerstand (RDW tellerrapport aanwezig)
Modelreeks: 2011 - 2015
Typenummer: T51212CI
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 540 kg
Wielbasis: 238 cm
Interieurkleur: (EQ)
CO₂-uitstoot (NEDC): 100 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Aantal eigenaren: 2
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.248 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 94 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x x mm |
| gewicht | 830 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.370 kg |
| Trekgewicht geremd | 700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 171 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,4 s |
| Actieradius | 813 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 100 g/km |
| Energielabel | A |





