

Kia Picanto
1.0 CVVT ComfortPlusLine Navigator, Cruise, Camera
€ 7.995201677.139 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 1 december 2016 |
| APK | 4 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 13.490 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
De tijd dat kleine auto's alleen voor de boodschappen waren is echt voorbij. Deze stadsauto doet het ook geweldig op de lange stukken. Met de pittige benzinemotor en de handgeschakelde vijfversnellingsbak manoeuvreert u moeiteloos door het verkeer. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 14 inch lichtmetalen velgen en donker getint glas achter.
De achteruitrijcamera laat duidelijk zien hoeveel ruimte u nog heeft bij het inparkeren. Met het full map navigatiesysteem kiest u de snelste route naar uw eindbestemming. De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Altijd twee handen aan het stuur, wel zo veilig en gemakkelijk. Ook daaraan is gedacht, met de audiobediening op het stuur. Natuurlijk is deze Kia Picanto voorzien van cruise control. Extra opties op deze auto zijn: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
In de Kia Picanto heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Om de veiligheid extra te vergroten, heeft deze Kia Picanto Brake Assist. In een noodsituatie treedt dit hulpremsysteem in werking wanneer extra remkracht nodig is.
De kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het meegeleverde tellerrapport van Nationale Autopas. Heeft u interesse in deze mooie Kia? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.
Modelreeks: jun. 2016 - mei 2017
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 545 kg
Wielbasis: 239 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Fabrikant: Wheelers Auto B.V. Berenkoog 63 1822BN ALKMAAR, NL 0723031100 http://www.wheelers-auto.nl info@wheelers-auto.nl
Kies uw garantie: ZEKER of ZEER ZEKER
Bij aankoop van een auto bij Wheelers Auto B.V. bieden wij twee aantrekkelijke afleverpakketten. Zo bepaalt u zelf hoeveel zekerheid u wenst.
✅ ZEKER – €595,-
Een compleet afleverpakket voor zorgeloos rijplezier.
NAP Check (gecontroleerde kilometerstand)
Afleverbeurt volgens onderhoudsschema
Tenaamstelling van de auto
130-punten technische check
APK minimaal 6 maanden geldig
Wheelers Huisgarantie – 3 maanden
Professionele reiniging (interieur + exterieur)
20 liter brandstof bij aflevering
Onderhoudsvrij: 12 maanden of 15.000 km*
?️ ZEER ZEKER – €995,-
Maximale zekerheid met uitgebreide garantie en 12 Maanden APK.
NAP Check
Afleverbeurt volgens onderhoudsschema
Tenaamstelling van de auto
130-punten technische check
APK minimaal 12 maanden geldig
BOVAG Garantie – 12 maanden
Professionele reiniging
20 liter brandstof bij aflevering
Onderhoudsvrij: 12 maanden of 15.000 km*
*Onderhoudsvrij betekent dat binnen de genoemde termijn geen reguliere onderhoudsbeurt nodig is.
Neem contact met ons op voor meer informatie of om direct uw afleverpakket te kiezen!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 49 kW (67 pk) |
| Max. koppel | 95 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.600 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 825 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.370 kg |
| Inhoud bagageruimte | 200 - 870 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 158 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,6 s |
| Actieradius | 853 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 95 g/km |
| Energielabel | B |




