

Handmatig
Benzine
Hatchback
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 november 2012 |
| APK | 4 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 11.540 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Omschrijving
Bent u op zoek naar een betrouwbare en zuinige auto die ook nog eens stijlvol is? Dan is deze rode Kia Picanto 1.2 CVVT ISG Comf.P. uit 2012 wellicht de perfecte keuze voor u. Met een krachtige 86 PK benzinemotor en een kilometerstand van 96681 is deze hatchback een uitstekende optie voor dagelijks gebruik.
Aan de rechter kant van de auto zitten er een paar krasjes op de zij deuren.
Een van de eerste dingen die opvalt aan deze Kia Picanto is de airconditioning. Of het nu zomer of winter is, met de airco rijdt u altijd comfortabel en fris. Daarnaast is de auto uitgerust met centrale vergrendeling met afstandsbediening, waardoor u gemakkelijk en veilig de auto kunt vergrendelen en ontgrendelen. De elektrische ramen aan zowel de voor- als achterkant zorgen voor extra gemak en comfort tijdens het rijden.
Als u graag naar muziek luistert tijdens het rijden, zult u blij zijn met de aanwezigheid van de radio CD speler in deze Kia Picanto. Zo kunt u altijd genieten van uw favoriete muziek, waar u ook naartoe rijdt. Het start/stop systeem zorgt ervoor dat u zuiniger rijdt en minder brandstof verbruikt, wat niet alleen goed is voor uw portemonnee, maar ook voor het milieu.
Het stuur van deze Kia Picanto is verstelbaar, zodat u altijd de ideale rijpositie kunt vinden. De onderhoudsvrije distributie ketting zorgt ervoor dat u zich geen zorgen hoeft te maken over het vervangen van de distributieriem. Bij aanschaf ontvangt u 2 sleutels en onderhoudsboekjes, zodat u volledig op de hoogte bent van de onderhoudshistorie van de auto.
Wat deze Kia Picanto extra betrouwbaar maakt, is de aanwezigheid van de Nationale Auto Pas (NAP) en de 12 maanden mobiliteitsgarantie. Zo kunt u met een gerust hart de weg op en bent u altijd verzekerd van hulp bij pech onderweg.
Kortom, deze rode Kia Picanto 1.2 CVVT ISG Comf.P. uit 2012 biedt comfort, betrouwbaarheid en stijl in één pakket. Neem contact met ons op voor meer informatie of een proefrit.
Afleverpakket Standaard: € 275 (€ 275): Vertrouwd op weg!!
Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie; 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak, Auto wassen en uitzuigen, Inspectiebeurt, Nieuwe APK keuring, Vloeistof controle, ¼ volle tankinhoud
Afleverpakket Extra: € 575 (€ 575): Dit afleverpakket bevat: Huisgarantie; 4 wiel uitlijning controle, 6 maanden Rietman garantie , 12 maand Mobiliteitsgarantie( Pechhulp Pas) Afleveringspakketten Extra en Compleet zijn niet mogelijk voor auto’s met een verkoop prijs onder €4500,- euro of met een km stand hoger dan 200.000km., Airco geserviced, Distributieriem vervanging indien nodig binnen 1 jaar en/ of 15.000 km, Nieuwe Apk keuring (minimaal 1 jaar geldig), Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, Volledige reiniging interieur en poetsen, ½ volle tankinhoud
Afleverpakket Compleet: € 875 (€ 875): Zorgeloos op weg!!
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); 4 wiel uitlijning controle, 12 maanden Bovag garantie, 12 maand Mobiliteitsgarantie ( Pechhulp Pas), Afleveringspakketten Extra en Compleet zijn niet mogelijk voor auto’s met een verkoop prijs onder €4500,- euro of met een km stand hoger dan 200.000km., Airco geserviced, Distributieriem vervanging indien nodig binnen 1 jaar en/ of 15.000 km, Nieuwe Apk keuring (minimaal 1 jaar geldig), Nieuwe mattenset, Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema, Volledige reiniging interieur en poetsen, ½ volle tankinhoud
Bedrijfsinformatie
Inruil mogelijk!
Belt u aub eerst even of de auto nog beschikbaar is.
Ons telefoonnummer is 0575462779
U kunt ons ook via WhatsApp bereiken op 0575462779.
Op dit vaste nummer kunt u ons gewoon appen (zakelijke app)
Auto Expert Rietman Hengelo GLD
Slotsteeg 18
7255LH Hengelo GLD
info@autobedrijfrietmanhengelo.nl
Aanvullende opties en accessoires
- 2 Sleutels en onderhoudsboekjes
- 12 maand Mobiliteits garantie
- NAP
- Onderhoudsvrije distributie ketting
Meer informatie
Modelreeks: jan. 2011 - feb. 2014
Wielbasis: 239 cm
CO₂-uitstoot (NEDC): 100 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Referentienummer: 762


Volkswagen Up vs Kia Picanto
- Autotest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.248 cc |
| Max. vermogen | 63 kW (86 pk) |
| Max. koppel | 94 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.595 x 1.595 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 830 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.370 kg |
| Trekgewicht geremd | 700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 200 - 870 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 171 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,4 s |
| Actieradius | 813 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,8 l/100km (1 op 26,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,3 l/100km (1 op 23,3) |
| CO2-uitstoot | 100 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Auto Expert Rietman Hengelo
Slotsteeg 187255 LH Hengelo




































