

Kia Picanto
€ 13.900202325.766 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 10 februari 2023 |
| APK | 10 februari 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 13.900 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Bij Broekhuis Veenendaal hebben wij voor u een ruime keuze aan occasions! Let wel op: voor een deel van onze auto’s maken wij gebruik van een opslaglocatie.
Om te zorgen dat de auto van uw keuze klaarstaat voor bezichtiging vragen wij u om vooraf een afspraak te maken.
Zo kunnen wij de gewenste auto tijdig voor u klaarzetten en bent u er zeker van dat de auto nog beschikbaar is.
Een afspraak maken is eenvoudig. U kunt dit doen door te bellen naar 0318-727157 of via ons online formulier: Occasion kopen? Plan een Proefrit | Broekhuis
Wij kijken ernaar uit om u te verwelkomen en helpen u graag bij het vinden van de perfecte occasion!
De getoonde vraagprijs is inclusief ons Basis Service pakket. Wilt u meer zekerheid en garantie dan adviseren wij het aanvullende Broekhuis afleverpakket van € 995, deze omvat naast 12 maanden garantie, minimaal 1 jaar APK keuring, 24/7 Pechhulp, halve tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema, poetsen / reinigen in- en exterieur, lampenset, gevarendriehoek en uiteraard strenge algemene controle volgens Broekhuis voorschriften. Bel voor meer informatie.
Modelreeks: sep. 2020 - mrt. 2024
Referentienummer: 3223338
Laadvermogen: 446 kg
Wielbasis: 24 cm
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Rijklaargewicht: 974 kg
Verwachtte leveringsdatum: 23-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 11-01-2023
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 49 kW (67 pk) |
| Max. koppel | 96 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.670 x 1.630 x 1.500 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 874 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.320 kg |
| Inhoud bagageruimte | 255 - 1.010 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,6 s |
| Actieradius | 729 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | B |






