

Kia Picanto
1.0 CVVT ISG COMFORT PACK 5-DEURS/AIRCO/TREKHAAK
€ 6.400201488.337 km
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 februari 2014 |
| APK | 26 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 11.290 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Zeer nette en leuke Kia Picanto 1.0 CVVT ISG Comfort Pack uit 2014 met slechts 88.000 km! Originele NL-geleverde auto, Voorzien van o.a: Airco, Stuurbekrachtiging, Getint Glas, El. Ramen, Centrale vergrendeling met Afst. bediening, Afneembare Trekhaak, Metallic lak, Rokersvrij etc.. Auto is de laatste jaren altijd bij ons in onderhoud geweest, Boekjes, Historie en 2 sleutels aanwezig. Zeer voordelig en betrouwbaar Rijplezier met deze leuke Picanto! **AUTO IS NET BINNEN, MEERDERE FOTO'S VOLGEN SPOEDIG**
Onze prijzen zijn altijd VOLLEDIG RIJKLAAR, met de zekerheid van Autobedrijf Gert van Keulen:
• Afgeleverd met onderhoudsbeurt* volgens fabrieksvoorschrift
• Uitgebreid technisch gecontroleerd
• Nieuwe APK (indien van toepassing)
• NAP-kilometerstand gecontroleerd en geregistreerd
• Professioneel gereinigd en gepoetst tot showroomstaat
• Inruil mogelijk
• 6 Maanden garantie
* Onderhoudsbeurt volgens schema, inclusief alle hieruit voortkomende noodzakelijke werkzaamheden. Denk hierbij aan o.a. distributieriem (indien binnen 12 maanden nodig), remmen, banden, accu en overige slijtageonderdelen.
Inclusief kilometerstandgarantie en gratis vervangend vervoer tijdens de garantieperiode.
________________________________________
Volledig rijklaar = geen verrassingen
Wij adverteren uitsluitend met volledig rijklaar prijzen.
Dat betekent: geen kleine lettertjes, geen bijkomende kosten, geen verrassingen achteraf.
U weet direct waar u aan toe bent.
________________________________________
Vakmanschap waarop u kunt vertrouwen
Onze moderne werkplaats staat dagelijks klaar voor onderhoud en reparatie aan alle merken.
Met een groot en trouw klantenbestand, ervaren monteurs en oog voor kwaliteit leveren wij auto’s af zoals wij ze zelf ook zouden willen kopen: zorgvuldig, transparant en met een goed gevoel.
Autobedrijf Gert van Keulen is BOVAG-lid, specialist in alle merken en verzorgt graag het complete onderhoud van uw privé- of zakelijke auto.
Meer informatie: www.gertvankeulen.nl
U bent van harte welkom in onze showroom!
Modelreeks: 2011 - 2015
Typenummer: TAS6K2615GGP
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 520 kg
Wielbasis: 238 cm
Interieurkleur: (EQ)
CO₂-uitstoot (NEDC): 95 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Inbegrepen afleverpakket: All-in prijs:
• Afgeleverd met onderhoudsbeurt* volgens fabrieksvoorschrift
• Uitgebreid technisch gecontroleerd
• Nieuwe APK (indien van toepassing)
• Aircoservice
• NAP-kilometerstand gecontroleerd en geregistreerd
• Professioneel gereinigd en gepoetst tot showroomstaat
• Inruil mogelijk
• 12 maanden volledige BOVAG-garantie
* Onderhoudsbeurt volgens schema, inclusief alle hieruit voortkomende noodzakelijke werkzaamheden. Denk hierbij aan o.a. distributieriem (indien binnen 12 maanden nodig), remmen, banden, accu en overige slijtageonderdelen.
Inclusief kilometerstandgarantie en gratis vervangend vervoer tijdens de garantieperiode.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 94 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.595 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 820 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.340 kg |
| Trekgewicht geremd | 700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 200 - 870 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 153 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,4 s |
| Actieradius | 853 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 95 g/km |
| Energielabel | A |





