

Kia Picanto
1.0 CVVT ComfortLine | Airco | Radio |
€ 6.9002016144.826 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 juni 2016 |
| APK | 29 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 12.990 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Welkom bij Van Mossel Mega Occasion Centrum, uw betrouwbare occasionaanbieder met het grootste occasionaanbod van Nederland! Bij ons kunt u terecht voor jonge- en meer ervaren dealer occasions. We hebben ook klassieke-, exclusieve-, en ex-lease occasions uit ons eigen lease-netwerk. Van benzine tot elektrisch en in alle prijsklassen. Daarnaast zijn wij u ook graag van dienst als het gaat om inruil van uw huidige auto, financiering, verzekering, lease, onderhoud, schadeherstel en signing van reclame & belettering. Van Mossel. Voor mobiliteit, voor iedereen.
(Ondanks onze uiterste zorgvuldigheid, kunnen de geadverteerde specificaties afwijken van de werkelijke specificaties. Derhalve zijn deze onder voorbehoud. Vertrouw daarom niet alleen op de gegevens in de advertentie maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden).
Modelreeks: 2015 - 2017
Typenummer: TAS6K2615GGZCN
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 570 kg
Wielbasis: 239 cm
Interieurkleur: (EQ)
CO₂-uitstoot (NEDC): 95 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Tenaamstelling en leges (inbegrepen):
Geldige APK
12 maanden Van Mossel (Bovag) garantie
Tenaamstelling
Landelijke dekking service
Gratis Familiepas incl. App
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Servicepakket plus (€ 795 meerprijs):
Onderhoudsbeurt
Vloeistoffen bijgevuld
Minimaal 6 maanden APK
Uitgebreide inspectie op 130 punten
Reconditioneren in- en exterieur
Landelijke dekking service
Pechhulp
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Tenaamstelling en leges"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 51 kW (69 pk) |
| Max. koppel | 94 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.600 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 830 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 200 - 870 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 158 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,6 s |
| Actieradius | 853 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 95 g/km |
| Energielabel | B |





