

Kia Picanto
1.0 T-GDI GT-Line, NAVI*APPLE*LEDER*CAMERA
€ 13.495201915.310 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 maart 2019 |
| APK | 27 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 18.745 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Kia Picanto 1.0 T-GDI GT-Line, NAVI*APPLE*LEDER*CAMERA
Inruil mogelijk, alternatief voor de Volkswagen Up! GTI
Kia Picanto 1.0 T-GDI GT-Line, NAVI*APPLE*LEDER*CAMERA
Comfort
Exterieur
Infotainment
Interieur
Milieu
Overige
Veiligheid
Uniek lage Km stand.
Inruil mogelijk.
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. In deze auto vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Stoelverwarming is een plezierige extra in de auto. Binnen de kortste tijd is uw stoel behaaglijk warm. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Parkeer en kijk niet om! De achteruitrijcamera doet dat voor u. Een optie die de veiligheid verhoogt, is de bediening vanaf het stuur van het audiosysteem (met DAB-radio!) en het full map navigatiesysteem. Onderweg de accu van uw smartphone opladen gaat zonder snoeren en stekkers. U plaatst 'm simpel in de draadloze oplaadmogelijkheid voor telefoons en klaar! Met electronic climate control hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Zuinig zoeven, dat kan deze auto dankzij de aanwezige cruise control. Met sportstuurwiel, keyless entry en boordcomputer is deze Kia helemaal compleet.
In de Kia Picanto heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem. Bovenop deze veiligheidsfeatures heeft deze Kia bovendien hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Belangstelling? Bel ons en we leggen de sleutels klaar voor een proefrondje.
Totaalauto's
Edisonstraat 31
6604BT Wijchen
06-19371989
info@totaalautos.nl
totaalautos.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 73 kW (99 pk) |
| Max. koppel | 171 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.595 x 1.595 x 1.485 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 920 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.405 kg |
| Inhoud bagageruimte | 255 - 1.010 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,1 s |
| Actieradius | 614 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| CO2-uitstoot | 107 g/km |
| Energielabel | D |




