

Kia Picanto
1.0 MPi 67 pk ComfortPlusLine 5 deurs Navigatie via Apple Carplay of Android Auto
€ 8.950201995.222 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 30 december 2019 |
| APK | 13 november 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 14.610 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. De aandrijving van deze auto komt voor rekening van een soepele en zuinige 67 pk benzinemotor, in combinatie met een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
Deze SPOTiCAR-occasion wordt geleverd met 12 maanden garantie. Wij werken met transparante all-in tarieven, dus er zijn geen bijkomende afleverkosten.
Soepel inparkeren gaat gemakkelijker dan u verwacht dankzij de achteruitrijcamera. De snelste of zuinigste weg? Het navigatie met apple carplay/android aan boord wijst de juiste weg! Switchen van radiozender of het geluid dempen - het gaat gemakkelijk en veilig dankzij de audiobediening op het stuur. Het spreekt voor zich dat u in deze auto ook airconditioning aantreft. De uitrusting van deze Kia is met centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur behoorlijk compleet.
In de Kia Picanto heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Deze Kia Picanto is voorzien van Brake Assist, die extra remkracht geeft bij een noodstop. Ook helpen het hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Kia te kopen. U bent van harte welkom.
De verkoopprijs is compleet rijklaar inclusief garantie, uitgevoerde onderhoudsbeurt, multi-point kwaliteitscontrole, minimaal 1 jaar geldige APK en aflevering in showroomstaat. Wij werken met all-in tarieven, dus er zijn geen bijkomende afleverkosten.
Of u nu op zoek bent naar een nieuwe of gebruikte auto, een serviceafspraak wenst, of gewoon even bij wilt praten, Autobedrijf Broere staat voor u klaar. Ons familiebedrijf is sinds de jaren 50 uitgegroeid tot een moderne mobiliteitspartner. Wij zijn het officiële adres voor Citroën, Peugeot, Eurorepar Car Service en SPOTiCAR-occasions. Nét als in de tijd van de eerste Citroën 2CV’s, denken wij nog elke dag met onze klanten mee.
Aan de samenstelling van deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Modelreeks: 2017 - 2020
Typenummer: G6S5K2615DD767
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 470 kg
Wielbasis: 240 cm
Interieurkleur: Zwart
CO₂-uitstoot (NEDC): 101 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,4 l/100km (1 op 29,4)
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Aanvullende garantielabels: SPOTiCAR Advanced (12 maanden)
Inbegrepen afleverpakket: All-in prijs (SPOTiCAR Advanced): De verkoopprijs is compleet rijklaar inclusief 12 maanden garantie, uitgevoerde onderhoudsbeurt volgens schema fabrikant, multi-point kwaliteitscontrole, minimaal 1 jaar geldige APK en aflevering in showroomstaat. Wij werken met all-in tarieven, dus er zijn geen bijkomende afleverkosten.
Dit afleverpakket bevat: SPOTiCAR Advanced (12 maanden); BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK; 12 maanden 24/7 SPOTiCAR pechhulp in Europa, aflevering in showroomstaat, minimaal 1 jaar geldige APK, multi-point kwaliteitscontrole, RDW-leges, uitgevoerde onderhoudsbeurt volgens schema fabrikant, wettelijke garantie
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 49 kW (67 pk) |
| Max. koppel | 96 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.600 x 1.485 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 830 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.300 kg |
| Inhoud bagageruimte | 255 - 1.010 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 158 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,5 s |
| Actieradius | 795 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,4 l/100km (1 op 29,4) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 101 g/km |
| Energielabel | C |





