

Kia Picanto
1.0 CVVT ComfortLine NL AUTO ORG KM NAP AIRCO......
€ 6.644201569.584 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 juli 2015 |
| APK | 25 november 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 12.590 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 70 - € 76 |
SUPER MOOIE AUTO RIJDT EN SCHAKELT ZEER GOED.....
AUTO IS VAN A TOT Z DEALER ONDERHOUDEN ZIE GEHEELE HISTORIE.....
AUTO HEEFT BIJ ONS EEN NIEUWE KOPPELING GEKREGEN.....
AUTO HEEFT EEN DISTRIBUTIEKETTING ONDERHOUDSVRIJ......
AUTO HEEFT 4 ELECTRISCHE RAMEN AIRCO EN 5 DEUREN......
Bij het ontwerpen van de Kia Picanto stonden uw comfort en uw veiligheid centraal. In deze Kia vindt u een benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
Met één druk op de knop blaast de airconditioning een koele bries door het interieur. Ook isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur horen tot de voorzieningen op deze auto.
In de Kia Picanto heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Een kortere remweg verkleint de kans op een aanrijding. Brake assist helpt actief mee tijdens een noodstop.
Met het bijgeleverde tellerrapport van Nationale Autopas weet u dat de kilometerstand van deze auto zuiver is. Meer weten? Onze verkoper maakt graag een afspraak om u alles te laten zien!
Modelreeks: mrt. 2015 - jun. 2016
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 570 kg
Wielbasis: 239 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal eigenaren: 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf Thomas Groenteweg 42a 2525JT 'S-GRAVENHAGE, NL 0703899852 http://www.autobedrijfthomas.nl autothomas86@hotmail.com
Elke keuring toegestaan, op deze auto ook bij uw eigen garage...
Financiering mogelijk – zowel particulier als zakelijk (zie ‘Leasen & Financieren’ op onze website) autobedrijfthomas.nl of bel 075-6225325 lenen op maat.
Autobedrijf Thomas – Betrouwbare Kwaliteit Sinds 1992
Welkom bij Autobedrijf Thomas, een familiebedrijf in Den Haag met ruim 30 jaar ervaring. Wij bieden een ruime selectie scherp geprijsde kwaliteitsoccasions, inclusief Young timers voor zakelijke rijders.
Autobedrijf Thomas
Groenteweg 42A
2525 JT Den Haag omgeving Haagse markt
Wij zijn het makkelijkst te bereiken via de A4, afslag Rijswijk (omgeving Haagse Markt).
☎️ 070 - 389 98 52
06 - 27 58 27 18 (Fred)
✉️ info@autobedrijfthomas.nl
Wij zijn het makkelijkst te bereiken via de A4, afslag Rijswijk (omgeving Haagse Markt).
www.autobedrijfthomas.nl
✅ Onze beloftes:
Alle auto’s zijn bijna allemaal voorzien van een Nationale Auto pas (NAP) teller rapport
Nieuwe APK bij aflevering
Elke keuring toegestaan, ook bij uw eigen garage
Financiering mogelijk – zowel particulier als zakelijk (zie ‘Leasen & Financieren’ op onze website) autobedrijfthomas.nl of bel 075-6225325 lenen op maat.
Garantieopties beschikbaar, afhankelijk van de auto (vraag naar de voorwaarden)
12 maanden garantie op auto’s
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 49 kW (67 pk) |
| Max. koppel | 94 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.600 x 1.600 x 1.480 mm |
| Draaicirkel | 9,8 m |
| gewicht | 830 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 200 - 870 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 158 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,6 s |
| Actieradius | 853 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,6 l/100km (1 op 27,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,1 l/100km (1 op 24,4) |
| CO2-uitstoot | 95 g/km |
| Energielabel | A |




