

Kia Picanto
1.0 DPi ComfortLine
€ 10.500202150.478 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 1 mei 2021 |
| APK | 1 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 14.710 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 92 - € 99 |
Voor meer informatie over dit voertuig bellen!
Nick 0652711911
10500,- Inclusief BTW/BPM
Wij verheugen ons op uw belangstelling.
kijk voor meer foto's op:
www.asmlease.nl
Goorsestraat 22
7041GA 's-Heerenberg
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Bij alle aangeboden voertuigen zijn schrijf- en tekst fouten voorbehouden. Afleveringskosten en garantie pakketten in overleg.
Deze auto komt in aanmerking voor de volgende Autotrust pakketten:
Kijk voor de voorwaarden op: www.autotrust.nl
Instap
6 maanden| € 182,08
12 maanden| € 249,36
24 maanden| € 548,42
Uitgebreid
6 maanden| € 251,48
12 maanden| € 354,13
24 maanden| € 810,31
De Koreaanse merken onderscheiden zich door geweldige bouwkwaliteit, uitstekende rijeigenschappen en slimme technologie. De aandrijving van deze Kia wordt verzorgd door een driecilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
U kunt tijdens de rit uw ogen steeds op de weg houden, want het audiosysteem (met dab!) kunt u bedienen vanaf het stuur. Zuinig zoeven, dat kan deze auto dankzij de aanwezige cruise control. Met één druk op de knop blaast de airconditioning een koele bries door het interieur. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
In de Kia Picanto heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. In gevaarlijke verkeerssituaties helpt het accident avoidance system om een aanrijding te vookomen. Met voorzieningen als hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Lijkt deze Kia u wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Laadvermogen: 446 kg
Wielbasis: 240 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Max. vermogen | 49 kW (67 pk) |
| Max. koppel | 96 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.595 x 1.595 x 1.485 mm |
| Draaicirkel | 9,4 m |
| gewicht | 874 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.320 kg |
| Inhoud bagageruimte | 255 - 1.010 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 161 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,6 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 5,0 l/100km (1 op 20,0) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 3,7 l/100km (1 op 27,0) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| CO2-uitstoot | 94 g/km |
| Energielabel | B |





