We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Jaguar I-Pace
EV400 First Edition HSE 90 kWh l 84% SOH l Performance Stoelen l 22" velgen l Pano l Alcantara Stuur l Meridian
Laat u niets wijsmaken, deze Jaguar I-PACE biedt alles wat u van een auto verlangt. Passend bij een auto in het hogere segment is de luchtvering, en dat is te merken aan de gelijkmatige wegligging. De auto is voorzien van leren bekleding - een fraaie en sfeerverhogende extra. U past de stoelen moeiteloos aan, ze zijn elektrisch in te stellen en hebben bovendien een geheugen. Rijcomfort wordt naar een hoger niveau getild in deze auto, met inbegrip van stoelverwarming, een verwarmbare achterbank en een verwarmbaar stuur. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. In weer en wind een cabriosensatie? Dat kan met het riante glazen panoramadak. In deze Jaguar profiteert u onder andere ook van: 22 inch lichtmetalen velgen, LED matrix verlichting, extra getint glas, LED-achterlichten en verwarmde ruitensproeiers.
Dankzij de 360 graden camera op de auto, wordt manoeuvreren in smalle straatjes ineens veel eenvoudiger. De geluidskwaliteit aan boord is 'next level' dankzij het high performance audiosysteem. Prettig, altijd weten waar je moet zijn en hoe lang de rit nog duurt met het navigatiesysteem. Tot de standaard uitrusting van deze auto hoort ook electronic climate control. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Met regensensor, keyless entry en automatisch dimmende buitenspiegels is deze Jaguar helemaal compleet.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. U rijdt ook veiliger omdat deze auto voor u de verkeersborden langs de weg kan lezen. De belangrijkste borden worden op uw instrumentarium geprojecteerd, zodat u ze niet kunt missen. Met de vermoeidheidsassistent bent u ook op lange ritten veilig op pad. Het systeem geeft een waarschuwing zodra het tijd is voor een pauze. Accident avoidance system is een actief hulpmiddel om aanrijdingen te voorkomen. De auto is ook uitgerust met head-up display, dodehoekdetectie en hill hold functie.
Heeft u serieus interesse in deze auto? Bel of mail ons dan voor een afspraak.
Deze Jaguar I-PACE komt uit 2018, werd geleverd van 01-03-2018 tot 31-12-2018 en kostte toen € 107.610,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2018 op kenteken, is voorzien van een elektriciteit-motor en een cilinderinhoud van cc.
Dit voertuig heeft een maximum vermogen van 294 kW (400 PK), en een continu (elektrisch) vermogen van 172 kW (234 PK), een actieradius van 422 km en een (gecombineerd) verbruik van 24,2 kWh per 100 km.
De personenauto heeft een topsnelheid van 200 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 4,8 seconden. De APK is geldig tot 22-07-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 299,25 per kwartaal.
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
Airco separaat achter
Audio installatie high-end
Binnenspiegel automatisch dimmend
Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
Lederen interieurdelen
Luxe lederen bekleding
Navigatie full map
Telefoonintegratie premium
Verwarmde voorstoelen
Exterieur
"Lichtmetalen velgen 22"""
Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Buitenspiegels elektrisch met geheugen
Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
Kleur rood
Koplampreiniging
LED mistlampen
Matrix LED koplampen
Ruitensproeiers verwarmbaar
Veiligheid
Achteruitrij assistent
Extra getint glas
Gordelairbag(s)
Roll Stability Control
Overig
Automatische niveauregeling
Oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Aandrijving
Actieradius: 470 km
Asconfiguratie
Bandenmaat: 245/50 R20
Maten en gewichten
Laadvermogen: 526 kg
Wielbasis: 299 cm
Accu
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadsnelheid: 40 km actieradius per uur
Accu snellaadsnelheid: 340 km actieradius per uur
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 19,1 kWh/100km
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Overige informatie
Emissie: Zero emissie
Bedrijfsinformatie
Zwaard Auto's
Kapitein Grantstraat 25
5015 BA Tilburg
0653739242
www.zwaardautos.nl
Bezichtiging op afspraak