

Honda Jazz
1.5 i-MMD 109pk Hybrid CVT Crosstar Zwart dak en 18736 km erop
€ 21.500202018.736 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 juli 2020 |
| APK | 30 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 30.120 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 172 - € 188 |
Laat u niets wijsmaken, deze Honda Jazz biedt alles wat u van een auto verlangt. Deze dealeronderhouden auto uit 2020 heeft 18736 kilometer gelopen. De aandrijving van deze Honda wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. 's Winters komen de verwarmbare voorstoelen heerlijk van pas. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, adaptieve led-koplampen, elektrische handrem, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
'Boem is ho'? Niet met deze achteruitrijcamera. U ziet achter net zo goed als voor en krijgt een duidelijk geluidssignaal! Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt automatisch afstand tot uw voorligger. Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen audio-navigatiesysteem met Android auto en Apple carplay aan boord! Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn keyless entry, airconditioning, hifi-luidsprekers, lederen stuur, isofix-aansluiting en bagage afdekhoes.
Zoals u mag verwachten van deze Honda Jazz is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. In het instrumentarium kunt u bovendien de verkeersborden zien die u onderweg tegenkomt. Zo helpt deze Honda u om veiliger te rijden. Onbedoeld bumperkleven is er niet bij, dankzij de forward collision warning. Die waarschuwt direct als een botsrisico met uw voorligger dreigt. Ook helpen het hill start assist, rem-assistent en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Wilt u meer weten over deze auto? Neem dan contact met ons op voor een proefrit.
Constructiejaar: 2020-07
Laadvermogen: 485 kg
Wielbasis: 252 cm
Interieurkleur: Licht grijs
Emissieklasse: Euro 6
Optioneel afleverpakket (€ 795): Rijklaarmaakkosten :
12 maanden Bovag garantie
Afleverbeurt volgens schema
Halve tank brandstof
Nieuwe APK
Pechhulp voor 12 Maanden
Poetsen
Tenaamstelling auto
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
Fouten en Wijzigingen voorbehouden
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 72 kW (98 pk) |
| Max. koppel | 131 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.090 x 1.730 x 1.520 mm |
| gewicht | 1.225 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.710 kg |
| Inhoud bagageruimte | 298 - 1.199 l |
| Inhoud brandstoftank | 40 l |
| Topsnelheid | 173 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 833 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| CO2-uitstoot | 110 g/km |
| Energielabel | A |




