

Honda Jazz
1.4 Comfort 100PK Automaat Clima LMV Hoge-Zit
€ 6.4502010162.698 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Automatisch
Benzine
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 september 2010 |
| APK | 26 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 20.200 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 140 - € 154 |
Zeer nette goed rijdende Honda Jazz 1.4 Comfort 100PK Automaat Clima LMV Hoge-Zit
Slechts 162000 Km NAP pas aanwezig
Boekjes aanwezig plus 2 sleutels
APK 26-05-2027
GEEN AFLEVERINGSKOSTEN !!!!!
Rijd in stijl en geniet van de ruimte die deze zeer goed onderhouden MPV-auto biedt. Met zijn benzinemotor en automatische transmissie is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook donker getint glas achter, elektrisch bedienbare ramen voor, buitenspiegels in carrosseriekleur en metallic lak.
In deze Jazz vindt u schakelaars op het stuur om het audiosysteem te bedienen. U verwacht natuurlijk electronic climate control in deze auto, en die is er dan ook. Ook is de Honda uitgerust met: centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en verstelbaar stuur.
In de Honda Jazz heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Minder remweg, meer veiligheid: de Brake Assist haalt het beste uit het remsysteem als het erop aankomt.
We kunnen ons voorstellen dat u een proefrit wilt maken met deze Honda. Belt u ons snel?
Modelreeks: nov. 2008 - mrt. 2011
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 500 kg
Wielbasis: 250 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal eigenaren: 2
Fabrikant: Hoogsteen en Postma Auto's Rooilijn 22 9231DZ SURHUISTERVEEN, NL 0638817981 http://www.hoogsteenpostma.nl hoogsteenpostma@hotmail.nl
.
Voor een Bezoek om een auto te bezichtigen, vragen wij u vriendelijk een afspraak te maken zodat wij de auto, buiten klaar kunnen zetten voor u.
HOOGSTEEN POSTMA AUTO’S
ROOILIJN 22
9231 DZ SURHUISTERVEEN
Geen afleverkosten !!!!!
Opening tijden maandag tot vrijdag van 9.00 tot 17.30
Zaterdag van 09.00 tot 17.00
Voor meer info bellen liever niet mailen Tel: 06-13060808 0f 06-38817981
www.hoogsteenpostma.nl
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.339 cc |
| Max. vermogen | 74 kW (101 pk) |
| Max. koppel | 127 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.900 x 1.700 x 1.530 mm |
| Draaicirkel | 10,1 m |
| gewicht | 1.055 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.555 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Inhoud bagageruimte | 399 - 1.396 l |
| Inhoud brandstoftank | 42 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,6 s |
| Actieradius | 777 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| CO2-uitstoot | 125 g/km |
| Energielabel | B |





