

Honda Civic
1.4i S Perfect onderhouden!! | Airco
€ 2.4992002124.237 km
Handmatig
Benzine
Hatchback
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 8 januari 2002 |
| APK | 18 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Deze kleine auto is niet alleen aantrekkelijk in aanschaf, maar ook bij de pomp en in de werkplaats is-ie enorm bescheiden. Met deze Honda is een pittige rijstijl mogelijk, terwijl de motor toch spaarzaam met brandstof omgaat. En natuurlijk is er ook gedacht aan airconditioning. Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Grijp dan uw kans en plan direct online een proefrit.
Disclaimer: LET OP: Getoonde afbeeldingen kunnen afwijken van de daadwerkelijke voorraadauto. Hier kunnen geen rechten aan worden ontleend. Vraag onze verkoopadviseurs naar specificaties van deze auto.
Modelreeks: aug. 2001 - dec. 2005
Referentienummer: 3344032
Laadvermogen: 508 kg
Wielbasis: 258 cm
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Rijklaargewicht: 1167 kg
Verwachtte leveringsdatum: 21-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 08-01-2002
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Hatchback (3 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.396 cc |
| Max. vermogen | 65 kW (89 pk) |
| Max. koppel | 130 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.140 x 1.700 x 1.570 mm |
| gewicht | 1.067 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.575 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Inhoud bagageruimte | 315 - 610 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 177 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,6 s |
| Actieradius | 781 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,3 l/100km (1 op 15,9) |
| CO2-uitstoot | 150 g/km |




