

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 februari 2018 |
| APK | 27 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 48.579 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 253 - € 276 |
Omschrijving
Ford S-Max 1.5 EcoBoost 160pk ST-Line 7 persoons
- Kenteken: JVL-59-N
- Merk: Ford
- Model: S-Max
- APK tot: 27-01-2027
- Tellerstand: 99791 KM
- Carrosserievorm: MPV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2018
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: wit
- Motorinhoud: 1498 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: UNCK
- Vermogen: 118 kW / 161pk
- Ledig gewicht: 1545 kg
- Max. trekgewicht: 1600 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 6.5 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 192 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 253 - 276 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Getint glas
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Speciale kleur
- Sportonderstel
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
Interieur
- 2 stoelen op derde rij
- Achterbank neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurbekrachtiging
- Verstelbare stuurkolom
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- 5-deurs combi
- 6-versnellingsbak
- Airbag
- Airbags
- Airconditioning
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Autosleutel
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersairbag
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Binnenverlichting
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Buitenspiegel
- Buitenspiegels
- Bumper
- Carplay
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Climate Control
- Coming home/Leaving home
- Connected services
- Electronic Brake Distribution
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Elektrische handrem
- Elektrische kindersloten achter
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas
- Frontaandrijving
- Geluidwerend glas
- Grille
- Grootlicht-assistent
- Hill hold-functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Instaplijsten
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Knipperlicht in Buitenspiegel ge
- Lendesteun
- Lendesteunen
- Luidspreker
- Mistlampen
- Noodoproepsysteem
- Parkeersensor
- Passagiersairbag
- Radio-voorbereiding
- Radio/CD-speler
- Reservewiel
- Rijstrooksensor met correctie
- Spoiler
- Stoelverwarming
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Subwoofer
- Traction Control
- USB-aansluiting
- Verwarmde voorstoelen
- Vloermatten
- Voorruit verwarmbaar
- Waarschuwingssysteem
- Xenon verlichting
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Gordels achter
- Gordelspanners
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
Nette en goed onderhouden Ford S-max 7p 1.5 EcoBoost 160pk ST-line te koop, zeer luxe uitvoering! Voorzien van grote beurt en nieuwe distributie set. Dealer onderhouden!
Onder andere voorzien van: lane assist, carplay, cruise control, bluetooth, climate control, navigatie, parkeersensoren voor en achter, parkeer assistent, stoel verwarming, stuurverwarming, memory seats, elektrische stoelen, multimediascherm, bluetooth, lichtmetalen velgen met nieuwe all-season banden en vele andere leuke opties!
Laatste onderhoudsbeurt is zojuist uitgevoerd, tevens is de distributieset vervangen. Voorzien van nieuwe banden all-season. Onderhoudshistorie is aanwezig inclusief twee sleutels en volledige documentatie. Volledig dealer onderhouden! De Ford wordt afgeleverd met nieuwe APK en 3 maanden garantie!
Bekijk ook onze andere advertenties voor meer Ford aanbod!
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Inruil van uw auto is mogelijk.
U kunt ons telefonisch bereiken op 06-57035115 om een afspraak in te plannen! Tot snel!
Hermsen en Verweijen Auto's B.V.
Kryptonstraat 32 Unit 1
7031 GG Wehl
06-57035115
info@hermsenenverweijen.nl
www.hermsenenverweijen.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.


Ford S-Max - Duurtest Update
- Duurtest
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 118 kW (161 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.796 x 1.920 x 1.658 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.545 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.450 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 285 - 2.020 l |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,9 s |
| Actieradius | 1.076 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,5 l/100km (1 op 15,4) |
| CO2-uitstoot | 149 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Hermsen en Verweijen auto's
Kryptonstraat 327031 GG Wehl






























